Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

b kompleks

curke koje ste ga pile ili ga pak pijete jel mi mozete preporuciti koju marku tj od kojeg proizvodaca da kupim...odlucila sam ga piti prvobitno zbog kose i ako Bog da koje kilice [:hihot] [:sramezljiv] gledam na netu i ima vise proizvođaca,koji je najbolji? [:smijesi]
2015 07 08
jojjj nemogu se sjetiti ali najobičniji b-kompleks traži ..e sad kako kutija izgleda ne [:smijesi] mogu se sjetiti , ali su najbolje znam da su smeđe tablete..dali je Krka nisam sigurna i najjeftinije i najbolje..ove skupe ništa 0 bodova te po 100 itd kuna
2015 07 08
Bila ispod 50 kg kost i koza..preporucili mi pivski kvasac uzela onaj iz dm u tabletama..dobila 5 i po kg-tak da preporucam to
2015 07 08
Plibex, odlican!
2015 07 09
pila sam pivski kvasac al nije mi nesto pomogao,istina nisam ga dugo pila mj dana mozda xd znaci smeđe tabletice,tebi su pomogle? [:smijesi]
2015 07 09
Vec duze vrijeme pojem od dietpharma, nokti ko kamen i kosa gusca.. Objasnila mi ljekarnica da je dobar jer se pije samo 1 dnevno i to uz glavni obrok.. Valjda zbog toga nisam dobila na kilama :) Ali ako ti treba za kilazu, mislim da je plivin idealan. Svi dobiju 5-10 kg :)
2015 07 09
Preporučam marmite, ekstrakt pivskog kvasca. uzmem pola žličice dnevno, može se umješati u jelo kao začin, ili čak mazati na kruh. Meni je super pomogao, godinama sam pila plibex, onda i neke druge b komplekse, jedino mi je ovo pomoglo. Nisam se udebljala iako sam se nadala da hoću, ali su mi koža kosa i nokti odlični. Ne znam jel ima kod nas za kupiti, ja si naručujem preko neta.
2015 07 09
vulgaris plivin, neces fulat. sve ostalo je porez na budale nazalost. platis, a dobijes nista
2015 07 09
Ma nemoj trošiti novce ne isplati se. Otiđi do nekog nutricioniste i posavjetuj se s njim oko prehrane. Ja bolujem od Mb Chron-a i smršavila sam 12 kg. Nikak ih nadoknaditi bez obzira na uzimanje svega i svačega dok nisam sama skužila na koji način dobiti i kile i željezo, imunitet... Držim fige za svaku kilu, kad čujem da je netko na dijeti ajoj dolazi mi slabo-jedino ako baš mora zbog zdravlja ok
2015 08 17