Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dogovor započeo, ali potencijalni kupac se ne javlja.

Meni se jedna cura javila još prošli tjedan da pošaljem podatke, no kako je bio vikend, a ona nije mogla odmah uplatiti, rekla sam joj da mi se javi početkom sljedećeg tjedna ako bude još zainteresirana. Javlja se ona u ponedjeljak, veli da pošaljem podatke, da uplaćuje u utorak, najkasnije srijedu. Poslala ja podatke i od onda ni traga ni glasa od nje, a imam još upita.
2015 07 11
Ja čekam uplatu za jedne sandale već više od tjedan, kao sad će.... [:vrti] [:vrti] [:vrti] A neke sam stvari uplatila i dotična se više nikada nije javila [:place] [:place] A svega ima...
2015 07 11
Naiya, ako vidiš da visi na krpicama, pošalji joj poruku da ima još danas za uplatu, ako ne uplati, smatraš da je dogovor otpao i prodaš nekom drugom. Majalike, ne mogu vjerovati (mislim mogu, zapravo), pa jel dotična ima sve 100% povratne? Ja prvo to gledam, a i onda svoj osjećaj za feeling :)
2015 07 11
Mislim da bi trebala prodati.. Meni, do sad, ako netko nije odgovarao duže od 3 dana, nije nikad više ni odgovorio. Nemaš što čekati.
2015 07 21
Pa samo si dogovor zapocela, nemoj to shvacati tak obvezujuce [:smijesi] Meni se javi cura za stikle i da li sam za primopredaju i daje mi odgovore na kapaljku. Razumijem, nema neta, ne visi svatko 24/7 tu ali ako se vec dogovaramo budi tu dok ne se dogovorimo il nemoj uopce slati upite. Ali i za takve se ima rjesenje, ostavila sam joj broj moba da me nazove i da se dogovorimo u 2min i od tad se ne javlja [:pospan]
2015 07 21
1 2