Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

"Samoljepljivi" grudnjaci i D košarice?

Pozdrav cure! Zanima me je li koja od vas isprobala one samoljepljive silikonske grudnjake, a da pritom ima C, D ili veće košarice? [:sramezljiv] Imam 80D grudi, i užasno me živcira što svako ljeto, kad god poželim odjenuti kakvu lijepu majicu ili haljinu s otvorenim leđima, taj vražji grudnjak pokvari cijeli dojam i izgubi se smisao odjevnog komada [:place] [:place] [:place] Ovi silikonski grudnjaci čine se... pa ne znam ni sama [:hihot] ali ako doista funkcioniraju, možda su mi upravo oni posljednja ljetna nada! Voljela bih čuti vaša iskustva s time! [slika:258098aa-400a-4240-8087-21d81e14e5d5]
2015 07 10
Jedino ako ih nađeš u nekom dućanu pa možeš isprobati, ali ako ćeš sa eBaya, prekriži tu mogućnost za D košaricu... Oni jesu odlični, ali za manje grudi...
2015 07 10
s mojim također D košaricama, s njim il bez njega isto mi [:smije] itak visulja al još moram pazit da mi ne utekne taj nazovimo ga grudnjak grudnjak sam po sebi ne podiže ništa, samo ih skupi i eto nema straha od proziranja majice, ali ovako nije nešto efektan [:hihot]
2015 07 10
Nema sanse da ce ti drzati D dudare tak cvrsto kao na slici [:hihot] ni manje ne skupe tak, jako je slabo to [:tuzan] jedino da imas neku cvrstu postavu na majici/haljini sto vec pa ga nosis reda radi da se djevojke malo obuzdaju [:hihot] vise se zalijepe za njih neg kaj ih dignu , a ni to ne traje dugo ..
2015 07 10
Meni se na B košaricu na drugom nošenju odljepljivao [:boji] [:boji] Ne znam kako drugim curama drži [:vrti] je da je majica bila široka i ništa ga dodatno nije držalo, ali to je i poanta tog grudnjaka?! Zato ne vidim kako može na "teže" grudi dugo stajati [:hihot]
2015 07 10
I mislila sam da je tako... [:tuzan] Uvijek se pitam što primjerice glumice i pjevačice koje su dobro potkovane odispred hehe (Vergara, Scarlett itd) stave na cice na crvenom tepihu kad sve od reda imaju otvorena leđa [:sokiran] To su vjerojatno neke čarobne spravice nedostupne nama običnim smrtnicama. Matteja hvala na linkovima, ovi remenčići mi se čine kao dobra stvar, barem za prvu ruku! [:zaljubljen]
2015 07 10
ja sam 80E i cijelo ljeto uopće ne nosim grudnjak [:smije] [:smije] imam sreće što mi lijepo stoje cice pa nemam ni toliko potrebe, inače bi popizdila... Ali da je teško naći grudnjak, defitnitivno [:tuzan] Sad mi je dragi za rođendan kupio u Lisci i prezadovoljna sam [:zaljubljen]
2015 07 11
Uf, ti stvarno onda imaš sreće, a i tvoj dragi također! [:jezik]
2015 07 13
hahahaha kako kada, leđa me ubijaju [:smije]
2015 07 13