Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Victoria's Secret dučan u Zg

Jel ima tog još? Znam da je nekad daaavno bio.. Htjela bi si kupit neki njihov bombshell al nemam blage koji sam broj (široka leđa i male sise, jej [:kesi] ) pa bi ak niš drugo išla isprobat grudnjake tam... Znam da postoje mjere za grudnjake na VS siteu al radije bi ja to uživo bar probala... P.S. dućan a ne dučan al nemrem promjenit naslov [:kesi]
2015 07 17
Nema. [:tuzan]
2015 07 17
Taj ducan NIKADA nije bio u Zagrebu, vjerojatno mislis na women's secret. Najblizi VS ducan ti je na aerodromu Nikola Tesla, Beograd i njemu mozes pristupiti samo ako si putnik
2015 07 17
mislim da tog dućana više nema, a i čini mi se da su tamo kopije prodavali ili tako nešto... bilo je nekog govora o tome.... A inače što se samog brenda tiče ja imam baš loša iskustva, kvaliteta je očajna, a jednom su mi čak poslali i potpuno krivu stvar.... naručila sam haljinu za nekih 50ak dolara, oni su mi poslali neku krpentinu od haljine za plažu kojoj je cijena bila možda 20ak dolara, iako realno ni toliko ne vrijedi...
2015 07 17
lanazg bio je dućan, u Masarykovoj se nalazio, ali kako kažem bilo je govorao tome da prodaju fejkove i da nije licencirani dućan. A i jednom sam ušla unutra, katastrofa, sve je smrdilo po jeftinoj robi, sve puno šljokica i robe za stripticeze... nudili su par nosivih stvari...
2015 07 17
a ja sam baš zapela za njihov bombshell...a košta više od 500kn da ga tu pošalju...i ne da mi se riskirat da mi onda još i ne bude dobar... i kaj bum sad? [:place]
2015 07 17
da, znam na koji mislis i to nije bio njihov ducan, to ko da ti sada otvoris Armani ducan, a unutra prodajes stvari iz uvoza sto znj proizvodjaca, sto fejkova, sto tu i tamo origigi tangi koje si 20ak komada pokupovala za black friday na godisnjem u ny [:smije] [:smije] [:smije] vs ima vrlo strogu politiku i do prije koju godinu(nekoh 6-7 ako se ne varam), nisu imali niti jedan ducan izvan SAD-a, to se samo kod nas mogu prodavati muda pod bubreg [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] a sto se kvalitete tice, slazem se, vs nije nista extra, njihova popularnost lezi u marketingu i andjelicama sami po sebi u globalu nisu nit skupi nit ekskluzivni nit kvalitetni [:jezik]
2015 07 17
Sjećam se tog dućana, ali nije držao originalnu VS robu.
2015 07 17
lana upravo to! Jedni što volim je pogledat njihove revije jer su im anđeli divni :) A kvaliteta je očaj, a ni dizajn nije nešto hahah
2015 07 17