Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

da li mi netko može pomoći?

Evo ovak..trebala bi poslati paket putem tiska, kako sam se dogovorila sa curom koja je od mene kupila kratke hlače, ja sam joj ostavila svoje podatke za uplatu, ona meni svoje za slanje. Ja sam danas htjela poslat paket no međutim kad sam išla ispunit obrazac za slanje piše da nema tog prodajnog mjesta, kontaktirala sam gospđu i molila je da provjeri da nisu nešto promjenili jer kod mene su premjestili kiosk sa paketima pa je i drugi broj, no ona mi je rekla da je to to i da je dobila paket na taj kiosk prije dva dana. Ja ne znam kaj da ja napravim..da li je netko imao takav problem ili bar neki savjet? :/
2015 07 17
..meni je jednom bio krivi broj tiska..ali mi je gospoda na tisku pronasla i upisala... [:smijesi]
2015 07 17
Javi se doticnoj
2015 07 17
Velim javila sam joj se no ona kaze da je to to i dala mi je istu sifru.. mislim ne znam jel problem u stranici tiska da tam nes ne stima ili je bas kriva sifra
2015 07 17
Ja sam isto imala takvu situaciju jer u puli ociatava samo jedan kiosk u sesvetama [:vrti] Imaju problema...
2015 07 17
Nek' ti da adresu i ime tiska, ako ti je dala samo broj [:smijesi]
2015 07 17
Istu situaciju imala prošli tjedan, nešto im ne valja sa sustavom, čini mi se... Na kraju sam poslala kako je cura rekla, doduše, još mi ništa nije javila je li stiglo...
2015 07 17
Ista stvar danas popodne, a sad gledam, na Tisak lokatoru mi uredno izbacuje taj "nepostojeći" Tisak..očito je onda do sustava..
2015 07 18
Evo da javim, ispunila sam obrazac na kiosku i nikakvi problemi. Znači da im stvarno sustav ne valja. Poslala sam mail tisku, tako da se nadam da će se i to uskoro srediti. :)
2015 07 20