Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ah ta današnja moda...

Danas sam kupila majicu na muskom odjelu...prosle godine tenisice, isto na muskom odjelu.... ne, nisam muskobanjasta raspustenica nit ista slicno [:smije] No pitam se pitam, sto se događa s danasnjim "muskarcima"? [:sokiran] Ja bi svog tukla da obuce rozu majicu [:ljut] a dosta sam uvjerena da bi mogla savladat i bilo kojeg koji kupuje na ovom odjelu di si ja vise nadem robe nego moj dragi [:smije] Evo zasto ne pratim modu [:boji]
2015 07 19
Tako si i puno cura nađe nešto na dječjem odjelu, a na muškom ima zbilja dobrih stvari, a pola ih je ionako unisex [:jezik]
2015 07 19
Ja kad idem s deckom da on kupi nesto , samo se izivcira , a meni obicno zapne par stvarcica za oko ali je vecina i za mene pre "zenstvena" i fuj [:boji]
2015 07 19
Sad kad se vec poteze ta tema, one hlace kaj muski furaju..tak uske da ih nemres na ruku navuc a kamoli na nogu..koja je to fora [:sokiran] uzass, e to treba tuci [:hihot]
2015 07 19
Daleko je to od tog da je "unisex" Gledam one pletene cipelice, s vezicama ko špag za barku vezat, pa šljokice, pa te uske traperice, riga mi se [:vrti] Djecji odjel isto, sad me i ta djecja moda zivcira, ma sve me zivcira [:smije] [:smije] Recimo one fensi smensi pelene sta su sad nove, zato jer ce djete piskit i kakit na modnoj pisti. Samo cekam posebno dizajniranu šminku za djecu.
2015 07 19
Joj ti djecji izbori ljepote su mi tolko morbidni za ne vjerovat [:vrti] bas degutantno ..
2015 07 19
To je "in" ! [:znoji]
2015 07 19
[:hihot] ja nosim Desigual muške hlače, kad sam ih vidjela ludilo, veli prodavačaica to su muške, kakve ima veze dajte da probam, probala i ajmo na 3 rate karticom prošlo ljeto nisam izlazila iz nih.... [:smijesi]
2015 07 19
Ja sam gledala u "Sve u 6" na RTL-u baš za te muške skinny hlače da je jedan liječnik objasnio da one kod muškaraca potječu zagrijavanje na dijelovima gdje nije poželjno ako žele potomstvo. Tako da ta moda ne da nije lijepa, nego nije ni zdrava [:vrti]
2015 07 19
Uzrokuju zagrijavanje odredenih djelova i odbijanje potencijalnih partnerica [:hihot]
2015 07 19
Ja si na muškom odjelu u New Yorkeru kupila pulover. Te stvari bogme nose malo napredniji muškarci [:hihot] najgore su mi dekoltirane majice...čemu to? [:boji] [:frustriran] pa rozo sa šljokicama, pa malo prozirno i mrežasto, pa više ne znaš na kojem si odjelu [:place]
2015 07 19
....a to sa zagrijavanjem nepotrebnih dijelova i onemogućavanje potomstva...tu sad već možemo o zavjerama - homoseksualni lobi, moda, dizajneri, moćnici koji vode svijet ne žele porast stanovništva i homoseksualnost se gura kao ono što je bolje i najbolje. Nisam homofob, samo da se zna.
2015 07 19
E to to! Nisam ni ja homofob. Nek rade oni sta ih volja al nemoraju ovo malo sto je ostalo normalnih muskih povuc za sobom [:smije] To jer je 98% dizajnera gej [:hihot] koj normalni muskarac bi se bavio modom...ili bio frizer..vizazist..da ne nabrajam dalje
2015 07 19
A realno nije bas potrebno bit znanstvenik da ti bude logicno ak stisnes dragulje da nema potomstva [:hihot] Ma ko i s hranom..stavlja se svasta da se ljudi steriliziraju jer nas ima previse..ko mc donalds, cola i ostala sranja ..
2015 07 19
Chemtrailsi [:jezik] Jbg dresiraju nas. Ja sam zadovoljna dok jos ima normalnih [:kesi]
2015 07 19
1 2