Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ah ta današnja moda...

Moj seljački muškarac drvosječa [:kesi] [:hihot] je zaluđen teorijama zavjere pa sam i ja na oprezu. Truju nas na sve strane...zato sam sretna (i malo se bojim) što mi kuna šeće oko kuće i imam u vrtu paradajz s okusom. Neprocjenjivo. A oni nek moderne stvari prodaju kome hoće. Ni colu ne pijem. Piva je bolja.
2015 07 19
Samo da mi pivu ne zatruju [:hihot] Ja sam se dovoljno nacitala i nagledala takvih stvari da vidim i sama da nesto ne stima, i svako s malo mozga moze logikom skuzit.
2015 07 19
Meni su najdraži muškarci u trenirci....mmmmmm.... [:zaljubljen]
2015 07 19
Trenirke su zakon [:kesi]
2015 07 19
I one muske torbice......... [:place] [:place]
2015 07 20
Sretna sam dok čitam ovu temu jer vidim da nisam jedina koja misli da je muški odjel odjeće prolupao... [:hihot] kad kupujem sinu od 14g odjeću ne mogu se načudit tim muškim majicama...od boja do slika na njima...ili neke ženske ili mrtvačke lubanje ili neki glupavi natpisi tipa shit...fuck...itd..... pa koji muški to nosi... New yorker zaobilazimo u širokom luku... oni uski modeli traperica, pa poderani... fora je vidjeti curu u poderanim trapkama ali ne I muške dlakave noge... [:smije]
2015 07 20
Hahaha, neki dan sam vidjela jednog takvog, i to još bijela, mala kožna torbica! [:smije] Da ne povjeruješ xD
2015 07 20
[slika:43329065-62af-4dd0-9662-008c4a3cc473] [:hihot]
2015 07 20
Umirem! [:smije] [:smije] oodvratni su, ne razumijem kako je nekome to lijepo
2015 07 20
Vojnički stil, meni osobno vrh... Znate one maslinaste majice, maskirne hlače, oni široki remeni, čizme mmmmmmmmmmmm guštam kad to vidim na muškom, i neka malo dlaka po nogama, to je prirodno, nije žensko da se brije [:hihot]
2015 07 20
Svijetle traperice, crvene starke i gore bijela kosulja [:kesi] ili moto jakna neka lijepa kozna..na motoru svaki dobro izgleda [:hihot]
2015 07 20
Kožnjaci mmmm da i to i to [:zaljubljen]
2015 07 20
Zaboravila sam šminkuu [:hihot] poceli su puder nosit, da ne spominjem cupanje obrva, brijanje prsa, pazuha i onog dole prostora [:smije] cak i noge.. noktice sredivat ili pak imaju vise kremica za njegu ruku lica itd nego prosjecna zena [:smije]
2015 07 20
1 2