Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Naručujem obuću

Evo, naručujem obuću. Za sada imam par artikala, ali bit će ih još. Sve je original, ali po malo nižim cijenama s uračunatom poštarinom. [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 20
Otkuda?
2015 07 20
Aha,kužim [:pospan] .Kina [:pospan]
2015 07 20
zasto onda ne das ljudima link te trgovine pa da si sami naruce, nisu debili [:smije] [:smije] [:smije] ovo nije stranica za posredstvo i preprodaju vec second hand [:jezik] ako vec tvrdis da je 100% autenticno i original i iz hrv, daj ljudima i informaciju otkud tocno roba dolazi pa da vide, ovako mozes otici do bosne i za 3-4 marke kupiti fejk na placu i isto dodje u roku 5 dana [:jezik] i bas ti je kul brisati postove [:hihot] [:hihot] [:jezik]
2015 07 20
Nije Kina, bez brige. Dostava je u roku 5 radnih dana tako da možete biti sigurni da nije. Garantiram da su original. :)
2015 07 20
Naručujem iz naših webshopova tipa shooster i slično. Garantiram da su original povratom novca. ;) Ako nije za posredstvo, čemu onda svi silni postovi za ebay i slično?
2015 07 21
[:smije] [:smije] .I kaj ti imaš od toga?Svatko si zna naručiti iz webshopa.
2015 07 21
Pa eto, ona si ih naručite. Nisam ovo napravila s nekom lošom namjerom, nego inače naručujem svojim prijateljicama, pa zašto ne bih i drugima. Osiguram si malu proviziju jer kad skupim više ljudi, bude besplatna poštarina.
2015 07 21
Iz svih webshopova je besplatna poštarina.Plaćanje kako želiš.Pouzeće ili odmah.Znači i ti prakticiraš plaćanje pouzećem i besplatan povrat robe na svoj trošak kao i u webshopu? Malo ti je prozirna spika ... [:pospan] [:pospan]
2015 07 21
Ajde šta ste ju napale ženska naručuje tko želi nek uzme tko ne, ne mora.
2015 07 21
Pa tko vas tjera da naručujete od mene onda? I nije besplatna u svim webshopovima... Nisam imala lošu namjeru, stvarno nisam, ali eto. Žao mi je što je tako ispalo.
2015 07 21
Je besplatna je jer i sama naručujem.I još ako ti ne odgovara vraćaš na njihov trošak.
2015 07 21
Besplatna iznad određenog iznosa u nekima
2015 07 21
da,dobro besplatna iznad 200,00kn.srećom pa niti nema artikla ispod 200,pa je besplatna. Račun isto izdaješ?S obzirom kako naručuješ preko webshopa? I povrat novaca i robe je osiguran(ne o kupčevom trošku) jer je tako u webshopu?
2015 07 21
Naravno :*
2015 07 21
1 2 3