Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Prištići i upaljena koža

Ovako, šogi mi ima veliki problem sa prištevima po leđima, a sada kako su počele ove vrućine, to je kulminiralo, upalilo se (pecka je) i proširilo se na vrat. Bila je kod liječnika već nekoliko puta, ali ništa posebno ni konkretno nije dobila. Krema koju joj je prepisao ne pomaže. Baš mi je žao moje šogi, kud je pecka, k tome i ružno izgleda pa je jadna zakopčana do grla [:tuzan] [:znoji] Vjerujem da tu ima cura koje imaju iskustva s tim problemom i nadam se da ćete se javiti. Svaki savjet je dobrodošao. Hvala vam [:poljubac]
2015 07 22
Panoxyl gel krema ili bilo koja krema s benzoyl peroxidom riješava stvar.
2015 07 22
i meni se upalilo prije par dana, baš pred more:(( ali sam smirila problem, kupila sam u ljekarni Bepanthen mast i puno je bolje, mogla sam se skinut u badić:)))
2015 07 22
Otopinu salicilne kiseline nek kupi u ljekarni i poslije svakog tusiranja neka natopi vaticu i prebrise leda, mojoj sestri jedino to pomaze
2015 07 22
Hvala cure, proslijedit ću šogorici link na temu. Nadam se da će nešto pomoći.
2015 07 22
Bepanthen naravno i baby puder s maslinovim uljem iz mullera, neka njihova marka, provjerim kad dođem kući naziv. Meni je pomoglo
2015 07 22
Draga Tian De kozmetika,rađena po tradicionalnim kineskim receptima.Svi sastojci su prirodni i bez štetnih kemija,nije testirano na životinjama.Za taj problem Preporučila bi *Krema protiv akni i ožiljaka,20g,Štiti od stvaranja ožiljaka i mrlja.Ujednačava boju i mikroreljef epidermisa.Brzo uklanja crvenilo i otečenost kože.Ima protuupalno i antivirusno djelovanje.Hrani,hidratizira ,umiruje i tonira kožu. *Losion za problematičnu kožu Dubinski čisti i obnavlja kožu.Utječe na sve oblike akni,upija višak sebuma i uspostavlja fiziološki balans kože.Uklanja ožiljke od akni,poboljšava boju i ten kože. Ima još svačega u ponudi samo se javi za detalje [:zaljubljen] Mene spasilo. [:smijesi]
2015 07 22
možda je alergija nekakva. čula sam da prištići bole ali da peckaju, nisam.. ali što god bilo, ako joj doktor ne daje dobru terapiju, neka se obrati drugom doktoru
2015 07 23