Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Potencijalna prevarantica

Molim sve koji mi mogu pomoci, naime prije 9 dana sam odlucila kupit sandale od prodavacice Kraljica 78, noormalno smo komunicirale isve se dogovorile, ja joj ostavila adtesu za slanje, ona meni podatke za uplatu, kad sam jpj uplatila 300knod tad se vise uopce ne javlja, ja neznam kako da dodjem do nekog njenog podatka, a ustanovilo se da su se javile jos 2 cure kojima je prodala te iste sandale. Sta mi sad mozemo napraviti? Ona ih moze prodati jos tko zna koliko puta i da li su kupci na krpicama zasticeni na bilo koji nacin? Hvala svima
2015 07 25
Nije potencijalna nego i je prevarantica i koliko vidim prevarila je par cura uključujući i tebe . Način na koji se može zaštititi na krpicama je ne uplaćivati curama koje nemaju povratne ili tražiti slanje pouzećem. Većinom se prevarantski profili lako prepoznaju jer stave na profil ono što se najviše traži ( air maxice, Zara štikle...), a vidi se i po oglasu da nešta nije ok,prodaje sandale naručene s Ebaya a napiše u oglas da su original??
2015 07 25
aj baci link od profila [:smijesi]
2015 07 25
Nažalost jedini način da se zaštitiš je da sama paziš i da ne kupuješ ništa skuplje od nekog tebi minimalnog iznosa od cura koje imaju 0 povratnih. Svi smo bili novi da, i ne treba diskriminirati ali ovo postaje prestrašno tako da se više ne isplati jednostavno. [:tuzan] nadam se da ćete uspjeti doći do nekih podataka o korisnici da ju malo pritisnete.
2015 07 25
jesi ju trazila dodatne slike,mjere? hmm ja isto uskoro uzimam od osobe sa 25 povratnih pa me strah ,ali trazila sma slike mjere itd.
2015 07 25
Gothika,ne vidim razlog da te bude strah,cura ima sve pozitivne kao prodavač [:smijesi]
2015 07 25
dada ma nisam nista rekla ,kazem pre simpa je ali eto provjeravam hhhhh [:hihot] [:hihot]
2015 07 25
Jooj bas sam neki sam neki dan gledala taj profil i odmah sam znala da je prevarantica, ne mogu vjerovati da cure još uvijek nasjedaju na Zara sandale, pa preočito je da je prevarantica [:ljut] [:vrti]
2015 07 25
hehe,ma treba biti oprezan svakako jer je ovo već postalo užas,ali stvarno se vidi na prvu koji je prevarantski profil,pogotovo s tim famoznim sandalama više [:pospan] Ni ja ne mogu vjerovati da cure nasjedaju pogotovo pored svih upozorenja i tema koje se svakodnevno vrte na forumu
2015 07 25
I meni je nevjerojatno kako netko može nasjest, onakvi profili su preočiti. A i ne kužim zašto netko ide uplaćivat neke ogromne iznose profilima bez povratnih.
2015 07 25
Nisam takva osoba i nevjerovatne su mi takve cure, ja sam prodala skupih stvari i cure nisu bile nepovjerljive tako da nisam uopce nakon javljanja i normalne komunikacije uopce pomislila da je u pitanju takva osoba, nije mi cudno sto ih je narucila s ebaya jer ih ima za narucit, a one su bile velika zelja mojoj sestri pa sam joj ih htjela poklonit, al eto, sad nema ni cipela ni novaca nazalost, a sto se tice kupovine kod cura bez povratne bas sam prije 2tj kupila super sandale od cure koja nije imala niti jednu povratnu i bila sam prezadovoljna, zato nisam mislila da ce s doticnom ovako ispasti
2015 07 26
A sto se tice i placanje poduzecem imam lose iskustvo jer postu nemozes otvorit dok ne platis, jedno sam kupila a doslo nesto deseto, mislim da ovdje definitivno nije sigurno kupovat, tak moze napravit vise profila sa razlicitim stvarima i zaradjivat na ovakvim poput mene i jos tko zna koliko cura koje idu na povjerenje, sad se tu nista nemoze, djelovala je jako dtaga i rekla da radi primopredaje u Zadru pa ako mi i tako pase, kako bi posumnjala, a stavila je jos dva artikla, neznam ni sama sta bi rekla
2015 07 26
Racun na ime ANITA TOPIC
2015 07 27
IBAN je bitan, ime ti može dati bilo koje !
2015 07 28
imam iban alšta mi on znači? Anita Topic HR6723400093110699589
2015 07 28
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija