Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trol profili

Već ga ja stavila i brdo isto,, [:pospan] ,a i dalje je tu...među nama...negdje.... [:smije] [:vrti]
2015 08 12
aaa,nisam vidio [:hihot]
2015 08 12
Evo nam Sare! [:zaljubljen] [:poljubac] Nadam se da su ti prosli dani bili ugodni...kao sto vidis ovdje je sve po starom! [:smije]
2015 08 14
Brdašce [:poljubac] Stigla, odmorila se i već kupila ovdje 2 majičice [:hihot] Ovdje je gore nego kad sam otišla, tad je još adminka bila bič božji, tj. trudila se biti. Ova(j) s linkovima nije više za živit [:sokiran]
2015 08 14
brdo badava ti sav trud [:ljut]
2015 08 19
Helloooo..jel ovdje gazda spava zimski san? [:ljut]
2015 08 24
MaJa koji je ovo trol-mirzasve? [:sokiran] Opet sam nesto propustila.. [:pospan]
2015 09 25
koja je njihova svrha? jesu li to uopće ljudi? ovo zadnje je ozbiljno pitanje. molim nekog da mi pojasni... jer sudeći po zlobnosti u komentarima i negativnim povratnim koje ostavljaju nekim curama, a u biti nikad i nije došlo do suradnje ; meni se čini da s druge strane tipkovnice komentare lupaju ona stvorenja kao iz reklame za Domestos.
2015 10 06
Odgovorno tvrdim da 'mirzasve' nije iz Rijeke. Nema kod nas takve gamadi [:pospan] Brdosuza, 'mirzasve' je gnjusoba koja se krije iza lažnog profila da bi pozivala na linč izbjeglica, koje diljem lijepe naše kradu, pale ubijaju, siluju djecu i silom i batinom tjeraju poštenu krščančad na promjenu vjere [:pospan] [:pospan] [:pospan] Bem te u bolestan um [:pospan]
2015 10 15
Mir za sve tajno prizeljkuje svasta. Kad se prevede sta pise jelte
2015 10 15
Aaaa tako...hvala gita i cipe sto ste me spasili neznanja [:hihot] ...znaci opet netko nema mu.. izraziti svoje misljenje sa profila..ovaj put tema imigranti! [:vrti] Btw [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 15
"cipelitza , prije 1 dan, 13:45 prijavi | ↑ hm fanici ne ide pa ne ide. ni poklanjanje. pitam se zasto. ne." Evo profila koji služi više-manje za pisanje ovakvih postova i poruka - jer ne proda ništa.Ali se zato ti redovito javlja za sve kaj poklanjam, još me i žica da jadna nema za poštarinu, Tisak pa nek pošaljem o svom trošku (naravno, sa drugih profila to radi). Sama činjenica da komentiraš svaki moj post je dokaz da prati, a budući ne želim imati posla s njom - osvećuje se ovakvim postovima. Tipična krpičarka - sve bi gratis, cijene u oglasu joj prenapuhane, oglasi stari i po tri godine (a kao meni ne ide), a o "kvaliteti" i "originalnosti" robe da ne govorimo.
2016 01 06
Sneki alterego hehheh
2016 01 06
Moras priznat da je masta zasluzila bar malo divljenja. Ne sumnjam da nije toliki amater da bubne i ostane ziva. Sigurno se potrudila otvorit ko zna koji nick u nizu i sama sa sobom ostvariti komunikaciju. Pa sad taj nick prozvat mojim :D jedva cekam da dokaze istinitost i ovih svojih tvrdnji. Mmm
2016 01 06
E bas svasta...:) Ja cipe jos nisam pronasla tvoj trol profil da ga linkam tu..;)
2016 01 07
1 2 3 4 5 6 ... 8