Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

mogla bi se suncati na balkonu
2013 04 18
[:smije] evo mi opet nešto uletjelo u vidokrug: prodaju se ljetne japanke [:hihot] [:jezik]
2013 05 01
što ima cure?spremate li se za lito,idete li negdi na odmor?
2013 05 04
ja se bavim celulitom [:smije] [:smije] ne vidi se ovako, ali kada sisnem kožu- ima ga [:ljut] a o moru mi još rano razmišljati.. vidjet ćemo- financije će odlučiti :)
2013 05 07
heeej [:zaljubljen] [:zaljubljen] daleko je još do ljeta [:hihot] [:hihot] Sad hvatam zraka da mogu izržat vrućine koje dolaze [:hihot] roby, kaj ima i zimskih japanki? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Moja curka je počela hodati prije nekih 2 tjedna, pa si je sad sva važna [:hihot] a ja ju pratim budnim okom [:smije]
2013 05 07
moj je napunia 2.god neki dan.još ne priča puno na hrvatski.nešto lagano je krenia ,ali kad on oče. ali trkelja stalno na kinesko,brazilski,ruski.hahahh i naravno ,jučer je pala kiša i on je mora u dvorištu stati u svaku lokvu i sisti.4x sam ga jucer prisvukla.
2013 05 08
@antonija - znači, i to došlo.. e, sad te možemo za neki maraton prijaviti, vjerujem da ti neće faliti kondicije [:jezik] @zadarmamica - kažu da to tako hoće kod muških, sve kao ne da im se pričati, a onda odjednom kada odluče progovoriti odmah slažu pune rečenice [:hihot]
2013 05 10
kaze mi frendica da joj je reka... upaljac,lazes.voli kad ona dode sa kceri koja je 6mj mlada od njega. i reka je krse.a zove se krševan.nije to bas lako hehehe uglavnom napreduje i sve razumi.
2013 05 12
pravo malo muško.. pravi se važan pred mlađom curkom [:zaljubljen]
2013 05 13
Evo ti prigodni vic: Imao Crnogorac sina koji uopće nije govorio. Oni se već pomirili s tim, a šta će, ako je dijete nijemo- nijemo je, prihvatili oni to. I tako ti oni sjede jednom za ručkom, mali imao već 6 godina.. Dijete odjednom progovori i kaže: Dodajte mi sol! Oni svi skoče, zagrle ga, plaču, misle čudo se dogodilo. I pitaju malog kako je, što se to promijenilo, kako sada odjednom može govoriti?! A na to će mališa: Nije se ništ' promijenilo, nego- do sad' nijesam im'o primjedbi! [:smije]
2013 05 13
čula sam za taj vic pa sam odma muža zvala na posa hahahhahah moj priča i zove nas samo ako ima neki problem.
2013 05 13
@Roby- itekako me možete za maraton prijaviti, imala bi kondicije itekako [:hihot] a vidi čuda, ni leđa me više ne bole [:hihot] @zadarmamica- kad krene malac pričat, onda ćeš zažalit kaj ne šuti [:hihot] [:hihot] [:hihot] drago mi je da se "pokrenuo", trebao mu je ipak poticaj u obliku curice [:hihot] [:hihot]
2013 05 15
Moj- 4godišnjak, nećakinja 4-godišnjakinja.. jučer u kinu, crtić, zadnja scena poljube se dečko i cura a nećakinja viče meni i dragom "ovako se i vi ljubiteeee" [:sramezljiv] [:sramezljiv] Inače, svaki po 400 pitanja dnevno [:znoji]
2013 05 16
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ah ti klinci [:hihot] Klinci misle da su odrasli hodajuće enciklopedije koje su konstantno na raspolaganju [:hihot] moja malena ima 11mj, i kažem joj (kad radi nešto što ne bi smjela) NE, a ona meni DA [:hihot] [:hihot] [:hihot] i kak da se sad ne smijem, kad je lukavica od malena [:hihot]
2013 05 16
Eh da... čitala sam kojekakve članke o tome kako većina nas griješi kada djecu smatra djecom... oni su mali ljudi.. mozak im radi brže od našeg i uvijek im se nešto mota po glavi jer nisu opterećeni svakodnevnim brigama koje more odrasle... Sjećam se da je jedan članak bio upravo o tome NE: djeca uopće ne žele prihvatiti NE ako nije logično razjašnjeno A ZAŠTO NE? Antonija- traži po enciklopedijama da možeš svojoj mudrici objasniti sve što ju zanima [:jezik]
2013 05 16
1 2 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 70