Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

e jeli neka od vas vadila hormone.povišen mi je kortizol.idem nositi nalaze popodne ginekologici.
2013 05 22
Roby- već dugo nismo o Mrvi pričali [:hihot] [:hihot] Zadarmamica-nikad nisam vadila hormone, tak da ti ne znam ništa o tome ... Muž i ja smo isto uzeli sjedalicu za bicikl, pa se curka i tata stalno vozikaju [:zaljubljen] [:zaljubljen] super je to stvar [:zaljubljen] E da curke, pazite ovo, termin mi je ipak 01.01.2014. [:hihot]
2013 05 22
Antonija - Mrva ti meni dođe ko kćer s poremećajem dlakavosti [:hihot] Sinoć, koza jedna, navalila ić van a kiša ljeva.. i ajd, što ću, pustim ju na dvorište, al neće ona biti sama, dernjači se ko nespašena, hoće da netko bude vani s njom i pazi na nju.. i ništa, nabila ja vjetrovku i kapuljaču, pa na kišu da udovoljim dami.. a znaš što dama radi- traži gliste po cvjetnjaku i onda ih razvlači da nije za gledat.. a o cvijeću da ne govorim- na koji ona nagazi, taj više ne raste [:smije] [:smije] [:smije] Ja naravno poslije okrivim Žuću (svekrvin pas, a njeno je i cvijeće [:smije] [:smije] [:smije] ) Termin- totalno kul; to si namjestila, priznaj [:jezik] Nazdravit ću ti na dočeku NG [:poljubac] Zadarmamica - ni ja ti ne znam baš ništa o toj vrsti hormona.. mene jednom doktorica OP pojurila na vađenje hormona štitnjače (jedna od mojih premršavih faza), al bilo sve ok.. Čut ćeš od ginekologa... držim fige da bude sve u redu [:poljubac]
2013 05 22
zadarmamica- evo, ovo piše u wikipediji.. čini mi se da ti nije ništa, jednostavno si preforsirala organizam vježbama.. biće da je to, onako, laički.. copy / paste: Kortizol (ili hidrokortizon) je steroidni hormon, kore nadbubrežne žlijezde, koji sudjeluje u regulaciji metabolizma ugljikohidrata, masti i proteina, ima ulogu pri stresu i upali, te u različitoj mjeri djeluje na brojne sustave u tijelu čovjeka. Kortizol i ostali hormoni kore nadbubrežne žlijezde koji imaju značajan učinak na povećanje koncentracije glukoze u krvi nazivaju se glukokortikoidi. Protuupalni učinak kortizola koristi se u liječenju brojnih bolesti, te su sintetizirani brojni kemijski spojevi koji služe kao protuupalni lijekovi, a nazivamo ih kortikosteroidima. Glavni učinci kortizola na metabolizam su: kortizol u jetri povećava glukoneogenezu (stvaranje glukoze iz aminokiselina i drugih spojeva); uzrokuje smanjenje količine proteina u svim stanicama osim u jetrenim; povećava iskorištavanja masnih kiselina za dobivanje energije u stanici, te smanjuje iskorištavanje glukoze u stanicama. Svi ti učinci dovode do povećane količine glukoze u krvi i čuvanja zaliha glukoze (sintezom glikogena - glikogeneza). Kortizol se izlučuje kao odgovor na lučenje adrenokortikotropnog hormona (ACTH), te na psihički ili fizički stres.
2013 05 22
hahahahahaha, "kćer sa poremećajem dlakovosti"- dobra [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] mislila sam da mačke ne vole kišu, ali očigledno su gliste i cvijeće prevagnuli [:hihot] [:hihot] [:hihot] Mislim, zar ima bolje zanimacije od razvlačenja glista i uništavanja cvijeća (koje je svekrvino)? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Pa naravno da sam namjestila termin [:hihot] [:hihot] [:hihot] sve je jasno ko dan [:smije] [:smije] [:poljubac] A ovo je i meni palo na pamet, da si je zadarmamica možda preforsirala organizam vježbajući... [:zaljubljen] Al ja nemam pojma zaista, fakat sam laik po tom pitanju, ovo mi zvuči nekako logično...
2013 05 22
što ima cure??? na forumu sve neke teme...gay,duhovi,svekrve,prevare...sve nešto napeto hahahha
2013 05 29
je, ima svega.. a kak si ti? jel sve ok? bacila nam bombu i poslije ni muuu [:sokiran]
2013 05 29
imam par uputnica.uzv dojke naručena u 10.mj. endokrinologu moram i na citologiju. svašta nešto.
2013 05 29
a obavi sve, kad već moraš.. nadam se da će biti sve ok i da će od svega toga ispasti ništa... sve si nešto mislim da ti je to ipak samo od tjelesnog napora- intenzivno vježbanje.. biti će sve ok :)
2013 05 30
ma prije tih nalaza od hormona sam otišla na pregled jer sam imala stalne glavobolje..,rodila sam prije dvi god a dojila misec dana i nestalo mi mliko od šoka jer mi je mali završia u bolnicu.onda opet nakon 6mj novi šok..mali na snimanje glave i mliko došlo. u par miseci sve neki šokovi.i nakon toga brat mi dobia sina ali mali odma završia u kratko vrime na dvi operacije srca. a to mliko je problem jer ga još iman.a i uzv jer mi je baka po majci umrla od raka dojke a mama operirana dva puta. pa me poslala ginekologica na sve pretrage.
2013 05 30
a obavi da budeš mirna.. ja se iskreno nadam da će na kraju biti sve ok :)
2013 05 30
Meni na momente još izađe koja kap mlika.. a mali je navršio 4 godine, ne dojim malo više od dvije [:sramezljiv] Obavi pretrage da si mirna, bude sve okej!
2013 05 30
gdje ste kokice? kako ubijate ovo depresivno vrime [:tuzan]
2013 06 01
heeej, joj , sad sam pročila ovo od zadarmamice [:sramezljiv] Zadarmamica- držim fige da sve dobro prođe, ni kod mojih u obitelji nije baš dobra dijagnoza, tako da otprilike znam kaj te muči...Npr. u mojoj obitelji, niti jedna sestrična, ali apsolutno ni jedna, ni s mamine ni s tatine str. ne može imati djece, sve su išle na umjetnu oplodnju...Ja sam se ful bojala da se to meni ne dogodi..ali eto, sad čekamo 2. dijete i sve je ok....a da ne pričam o tumorima, raku maternice, kvržicama po prsima itd. itd....uglavnom, stvarno svega ima kod mene u obitelji, a to se događa sve u najužem krugu obitelji-mama, tata, bake i djedovi....tako da, još jednom, držim fige da sve prođe u redu [:zaljubljen] [:poljubac] E sad, na veselije teme [:zaljubljen] Danas idem na svadbu, tako da neću stići biti depresivna ko ovo vrijeme [:hihot] samo da baš stalno ne pada kiša i to je to [:hihot] Inače, ovo vrijeme mi je došlo ko naručeno zbog trudnoće [:hihot] Mislila sam da ću poluditi od one sparine [:hihot]
2013 06 01
Antonija, guštaj na svadbi, lipo se najedi [:smije] [:smijesi]
2013 06 01
1 2 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 70