Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

evo još jedne mame [:poljubac]
2013 06 04
dobrodošla [:smijesi]
2013 06 04
Curke koje mislite da je OM klub isključivo za majke - e pa nije.. ako vam se da, pročitajte početke nastanka glasovitog nam kluba. Evo i sažetka: Logirala se jedna starija nadobudna majka, nazvala samu sebe Onlymama i počela svima nama soliti pamet kao da smo u najmanju ruku maloumne.. Iznapadala nam našu dragu lollip, ali kada smo ju složno uhvatile "u mašinu" - zaboravila žena što je prvobitno htjela reći i pobjegla glavom bez obzira [:smije] E, da.. u početku nije tako lako bilo upasti u klub.. moralo se odgovarati na dubokoumna pitanja i sve su se članice morale složiti da bi nova upala [:smije] [:hihot] [:hihot] [:jezik]
2013 06 05
čudno kako su nove otkrile našu grupu hahhaha
2013 06 05
hehehe, zavarao ih je naslov [:smije] [:smije] [:smije] meni se nije dalo objašnjavati [:jezik] [:hihot] [:hihot]
2013 06 05
nemam ja ništa protiv novih članica, dapače, drago mi je da se curke uključuju [:poljubac] ali se ja ponekad osjećam isključeno jer ih većina pita za dojenje, povratak linije poslije poroda i tako to.. a ja nemam što reći na to [:sramezljiv] čak ni Mrva nije majka a ni ne bu [:tuzan] ne znam jesam li to ikada podijelila s vama - Mrva je kao bebica imala bruh na stomačiću, morala ju je veterinarka tako majušnu operirati da ne bi dobila zapletaj crijeva [:place] zatim je vetka rekla da ju moram sterilizirati čim malo otfrkne jer bi mogla imati komplikacije [:tuzan] ali zato je narasla u veeeliku i bucmastu micicu pa izgleda kao da je smacna [:hihot] baš mi je neki dan bila u posjetu frendica iz ZG-a koja ju nije nikada vidjela.. Mrva prošetala ispred nje, a kaže ona na prvu - joj, super.. imat ćete male mice [:hihot] [:hihot]
2013 06 05
onlymame,ajmo,kako VI vracate liniju posli poroda?
2013 06 05
Sve kužim, i zaista to malo blesavo ispada...Ova tema na prvom mjestu nije ni stvorena da bi se razglabalo o djeci, ali evo, i ja spomenem dijete i tak, pošto nam više nema OM na krpicama, ova tema nam dođe malo za razbibrigu [:zaljubljen] Aaaaa Mrva [:tuzan] [:tuzan] Bitno je da je ona zdrava, ionako bi ju na kraju sterilizirala, ovako si to igrom okolnosti morala napraviti ranije [:zaljubljen] Hrana ju čini sretnom, a tko si ti da joj braniš da bude sretna mica maca [:smije] [:smije] I tako tvoja Mrva izgleda ko trudnica [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] a kaj ćeš, njeguje taj izgled [:smije] [:smije] Ja bi tak mica macu a bojim se da će to ispast ko da imam 3 djece [:smije] [:smije]
2013 06 05
Ah niko ne kuži tko je famozna OM,kad bi mogla ime prom.bar,al mi neda.meni se neda isto o porodu bebama sisama strijama..a sve se oko tog vrti sad vec.ROBY udri neku temu,sad svi saljemo tiskom i nema stopiranja pakiranja trganja...FALI MI TO
2013 06 05
nemam pojma šta ste prije ovdje pisale neda mi se listati [:hihot] 93 stranice al friško došla sa ultrazvuka dojki i konačno nakon 7 godina dobila i stručnu potvrdu da nisam mogla dojiti ,imati mlijeka,baš sam pod dojmom i čini mi se pravo misto za ovo napisati. zanima me koliko vas ima mama kao što sam ja?' rodila sam prije 7 godina i prije 16 miseci mlika je bilo ono u tragovima10-15 ml,osuđivana sam od svih ,na neonatologiji, od glavne sestre ,patronažne ,doktorice ,sa svih strana smo bombardirani ,kampanje za dojenje(što zdušno podržavam)al nigdje,nigdje ni slova o tome da ima žena koje jednostavno nemaju mlječnih žljezda i ne mogu dojiti,pomalo sam ljuta,bijesna na sve to,na nerazumjevanje onih koji bi to tribali znati. jeste li imale sličnih iskustava?
2013 06 05
@ Alicijana - ja nisam [:sokiran] @mmm123 - neeeemoj mijenjati ime teme, odnosno, baš mi je drago što ti ne da promijeniti.. pa to nam je zaštitni znak.. naša OM [:poljubac] Šteta da se još koji put ne javi s kojom pametnom idejom i savjetima, of course [:smije]
2013 06 05
I, btw, meni je baš fora čitati ta vaša "mamska" iskustva.. mislim, kad ja mogu daviti s Mrvom, kako ne bi vi sa svojim nedlakavim potomcima [:hihot] [:poljubac]
2013 06 05
neću mjenjat,nema brige..da,gdje li je OM?al ima ih drugih pametnih svaki dan pročitam nešto od naših krpičarki ovdje što me nasmije
2013 06 05
a je, ima svega.. ali ja sam ponosna kako smo se neki dan sve okupile tebi u obranu i zaštitu (kao onaj predmet što su prije srednjoškolci imali - općenarodna obrana i društvena samozaštita) [:hihot] [:hihot] a još smo te uspjele i nasmijati, he, he [:jezik] a ono što sam ja danas doživjela, ajme.... nisam inače baš emotivna, ali cura me stvarno oborila s nogu [:smijesi]
2013 06 05
ja sam oduševljena,sve do jedne uz mene,baš lijep osjećaj.a digla nam je živac s laprdanjem (izraz iz rječnika OM).A meni je jedna poklonila lot majci,ja ponudila zamj.ona si nije našla ništa,al mi poklonila jer su za sina bile,5 novih majci,markiranih.andjeo od žene!svaka čast takvima
2013 06 05
1 2 ... 59 60 61 62 63 64 65 ... 70