Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

hahahhah roby kraljice
2013 07 01
Hvala [:sramezljiv] Romu sam si napikirala, 250 kn je kod njega, a sad eto 200 kn.. ima da mirišem starinski [:hihot] to mi je najdraži klasik [:zaljubljen]
2013 07 01
hahaha, roby-možda da pokušaš iskopirati mrvinu taktiku? Vidiš da njoj pali [:hihot] [:hihot] ono, samo se spakiraš u njegovu torbu i to je to [:smije] Baciš se na leđa, pa nek te češka [:smije] [:smije] [:hihot] Nije baš ni Mrva luda, zna ona kaj pali, pa sad to vješto koristi, prava žena [:smije] Moja svekrva je sad ok, ima mjestimične izlete u ludilo, ali pošto ne živim s njom, sve se to da tolerirati, kao i ludilo s moje strane [:smije] [:smije] [:smije] ali načelno se dobro slažemo [:zaljubljen] Roby, ti si nam prava šarmerica [:hihot] [:hihot] čim ugledam dobru priliku za nešto na krpicama, odmah se tebi javljam da šarmiraš tog nekog [:smije] [:smije]
2013 07 04
može, Antonija, nema problema, ako ti zatreba - tu sam [:zaljubljen] ni ja ne živim sa svekrvom, ali smo prvi susjedi - tako da to (pre)često izgleda kao u Raymond-u [:hihot] [:smije] a Mrvica vrti MM-a oko malog prsta - ili oko šape [:sokiran] [:jezik] obična namiguša [:zaljubljen]
2013 07 04
nikad nebi živila sa svekrvom.u nikakvoj zajednici.(zajedničko kupatilo,wc,kuhinja.....NEMA ŠANSE) susjede smo.dijelimo stubište.njen stan u prizemlju kuće, a naš u potkrovlju.
2013 07 04
Onda je i kod tebe kao u Raymond-u.. [:jezik] ja bih najradije da smo na različitim kontinentima [:smije]
2013 07 04
plan je kad se ja obogatim na krpicama graditi novu kuću hahahahahhahahah
2013 07 04
nama je plan bježati iz SB-a.. bumo vidjeli kako će se odvijati:)
2013 07 04
dobro si me sitila da zovnem ujca jel dolaze na more. [:smije]
2013 07 04
hahaha, moja svekrva nije baš tak blizu mene, tako da sam prava sretnica [:smije] Treba joj autom do mene jedno 5-10min, taman [:smije] A kad želi doći k meni, mora me nazvati na mob., tak sam ju navikla [:hihot] [:hihot] nema nikakvih iznenađenja [:smije]
2013 07 04
ja bih svojoj uvijek rekla da baš nisam doma [:smije] [:smije] ovako ne mogu jer me vidi, ako ne mene, vidi znakove života u kući [:hihot]
2013 07 04
meni zvono ne radi,i ona želi da ga popravimo.ali sam ja rekla da mi netriba :) vrata su uvik pod ključem.
2013 07 04
[:hihot] [:hihot] bravo, zadarmamica [:jezik]
2013 07 04
hahahaha [:smije] [:smije] [:smije] kod nas je prvo bila ideja da bi gradili kuću kod svekra i svekrve na dvorištu, naravno, prijedlog je došao s njihove strane [:hihot] [:hihot] ne moram reći kako smo se samo lijepo slatko nasmijali na to [:smije] [:smije] zadarmamica-znaš ti znanje [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 05
[:smijesi] [:smijesi]
2013 07 05
1 2 ... 62 63 64 65 66 67 68 ... 70