Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

ajd da popunimo i ovu 101. [:jezik]
2013 08 03
imaš koji vic? [:smije]
2013 08 03
Stavlja Cigo oglas u novine: "Ko ima para nek' se javi, imam ja novčanik pa da nešto iskombiniramo."
2013 08 03
- Bolan Mujo, ja sinoć izašla sa intelektualcem! - Bolan, što ti je to Fato? - Pa to ti jedan učen čovjek. - Pa kako je bilo? - Pa prvo me vodio na večeru, pa u kino, pa onda u šetnju, pa onda kući kod njega, pa onda intelektualni razgovor, pa je onda izvadio svoj penis... - Što ti je to "penis"? - Ma to imaju ti intelektualci, liči na ku*ac, al'malecko!
2013 08 03
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 04
[:sramezljiv]
2013 08 05
Frendica mi ima novog dečka - prvo sam ju pitala je li intelektualac [:smije] [:jezik]
2013 08 05
cure moje kako ste? kako izdržavate ove vrućine.? ja sam vam danas u govnima [:smije] [:hihot] ali doslovno. [:kesi] glavni krivac je sin. jutros mu punim bazen na balkonu vodom.bio je gol.nisam vidila što radi...ali sam zato osjetila smrad. frajer se usra na balkonu i razmaza po sebi.OD GLAVE DO PETE.i maže se on [:ljut] [:ljut] [:ljut] poludila sam.i smijala se i bila luda. kupala sam njega a onda me čekalo ribanje balkona. [:hihot]
2013 08 08
heeej [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] evo, ja preživljavam nekako [:hihot] [:hihot] jedva čekam neko zhlađenje [:hihot] Sin ti je "full of shit " -morala sam [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] On si je stvarno stavio zaštitni faktor na kožu, a to je dobro i protiv komaraca [:hihot] [:hihot] [:hihot] Vjerujem da ti je bilo jaaaako zabavno čisteći [:hihot] [:hihot]
2013 08 08
na 37stupnjeva sam ribala balkon. [:smijesi] sad se smijem,ali mi tada nije bilo do smijanja. i da se pohvalim..sa rukavicama pliva u moru ko ribica.nije mu napeto igrati se u plićaku,nego ide u duboko.lipo radi i rukama i nogama. i dalje ne želi aktivno pričati,ali svaki dan ispali nove riječi. od muža rodica vodi sina kod logopeda i rekla za našeg malog.međutim,.logopet je nabrojao neke stvari i ako to mali radi... sve je ok,ali je LINČINA MALA [:hihot] [:smije]
2013 08 08
ajme, vjerujem da si ribajući balkon još i boje dobila [:hihot] [:hihot] Bravo za tvog sina [:zaljubljen] [:zaljubljen] svaka čast [:zaljubljen] [:zaljubljen] baš je hrabar [:zaljubljen] Neka, stigne on pričati, za sve postoji vrijeme..Očigledno zna pričati, ali ne želi-kao što si rekla lijenčina mala [:hihot] [:hihot] a šta ćeš, dečko je [:hihot] [:hihot] ako ne mora-ne bude [:hihot] [:hihot] bio bi problem kad bi htio pričati a ne bi znao, ovako je to sve ok i normalno [:zaljubljen] Kad ti propriča, da vidiš kak ćeš htjeti da se vrati sve na staro [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 08
Meni vrućine pašu... najbolje funkcioniram na 35, a ni više mi ne smeta [:smije] [:smije] Pusice vam šaljem s poluotoka [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 10
o majko mila, i ovdje isto [:hihot] curo draga, svi već imamo "halove" od tebe [:hihot]
2013 09 08
ups.. Antonija, objasni meni neukoj - što su halovi? [:sokiran] Kako ste mi, curke moje iz omiljenog mi kluba? [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 08
popila gutljaj kave pa mi mozak proradio [:hihot] [:jezik] hal je pretpostavljam halucinacija [:smijesi]
2013 09 08
1 2 ... 64 65 66 67 68 69 70