Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Ima ovdje puno dragih cura, kojima nije u cilju nekoga nasanjkati (OM izraz, jel).. A meni je ova tvoja s balerinkama kao šatro od frendice, isto gadno legla na živce- kreveljenje, ona prijetnja da će uzvratiti istom mjerom, pa pljuvanje po vlastitoj frendici.. e, baš se pokazala.. ne volim olako dijeliti epitete, ali ti si draga moja baš na kozu naletjela ovaj puta.. čast kozama, znaš što htjedoh reći..
2013 06 05
ma divokoza! [:smije] neznaš koja gora,ona il đurđa
2013 06 05
mrva je tvoje dijete [:smije] [:smije]
2013 06 05
od svekrve zvončica uginula prošle god.13kg je imala.srce je izdalo.
2013 06 05
Croheidi: Ajme, medonja je prekrasan.. ne smijem ga Mrvi ni pokazati, mogla bi se zaljubiti pa će joj apetit oslabjeti [:jezik] zadarmamica: je, već sam ja rekla da ona meni dođe kao kćer.. doduše, s poremećajem dlakavosti, ali kad je ljubav u pitanju, ne gleda se na takve sitnice [:hihot]
2013 06 05
ne mogu a da ne iskomentiram prvo medonju [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Ajme kako je fotogeničan [:hihot] [:hihot] ti zubići su mu u prvom planu [:smije] Roby-pazi na Mrvu, i nikako joj nemoj sliku pokazivati [:hihot] [:hihot] zaboravit će da je sterilizirana [:smije] [:smije] Meni je uvijek super pričati o Mrvi [:hihot] to je prekrasna mica s puno ljudskih osobina [:zaljubljen] [:hihot] mmm123- meni je ta situacija s balerinkama digla tlak na 1000...nije problem čak ni novac, nego ponašanje dotične gospođice..Da sam ostala i dalje pisati na toj temi, bojim se da bi prešla granicu pristojnog i finog, pa sam se odlučila ne spuštati na taj nivo..Držim do toga da je svatko odgovoran za ono što prodaje, ne ovisno o tome za koga prodaje...i naravno da ćemo te uvijek podržati, jer nemam uopće razloga vjerovati da bi ti nekoga zeznula tj.prevarila [:zaljubljen] [:zaljubljen] Ti si jedna divna i poštena žena, u to sam se uvjerila [:poljubac] Danas me peru hormoni na ljubav i pozitivu, tako da cure; Mrva i Medonja [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:hihot] [:hihot] [:smije]
2013 06 06
sretan rođendan tvojoj bebici antonija. tema je super.
2013 06 06
Hvala ti zadarmamica [:poljubac]
2013 06 06
Pozdrav
2013 06 06
pozdrav [:smijesi]
2013 06 06
@Antonija - fora ti je tema, zavirim i ja malo.. ali to valjda ne znači da nam ovdje vi ponosne mame nećete bar s vremena na vrijeme reći nešto o napretku, novim dogodovštinama i sl. vezano uz dječicu.. Tvojoj maloj/velikoj ljepotici sretan rođendan (s malim zakašnjenjem) od tete Robike i mice Mrvice [:poljubac] prrrrrr A da se ja vratim biserima [:smije] copy / paste iz jednog oglasa [:hihot] mjerene naprijed 23 cm,mjerene na guzi 23 cm---znači ukupno:56 cm
2013 06 07
ma naravno.
2013 06 07
Hvala ti Roby [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] Podrazumijeva se da ovdje i dalje pričamo o svemu, kad nam nema OM, kaj da drugo radimo [:smije] [:smije] tvoj biser je stvarno -biser [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] bitno je da joj matematika ide [:hihot] [:hihot]
2013 06 07
ma vidjeh negdje i da je cura napisala da prodaje neke majice po 25 kuna, dvije su bile u istom oglasu, a ispod piše - tko hoće obje, može za 50 kuna.. na to sam odvalila, ali ne mogu više pronaći taj oglas.. biće da je cura skužila pa ispravila cifre [:hihot]
2013 06 07
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] curke, selimo se tudej.. A Medonja ostaje sa mojima u Kaštelima.. Tu je već 7 godina, teško mi se rastat s njim, ali već sutra smo dogovorili udomiti jednu micu za novu kuću. Jedva čekam! [:zaljubljen]
2013 06 08
1 2 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 70