Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

volim se pohvaliti da mi je uvijek hladno zato što nemam sala.. sami mišići... salo grije.. iako, i moja Mrvica se uvijek drži radijatora, voli ga više nego mene, a sala ne da ima, nego je sva obložena odebljim slojem.. kad je bila na sterilizaciji, vetka mi rekla da joj je komotno mogla i liposukciju odmah obaviti.. a tada je još bila beba.. sad ima 5 godina, fino papa i spava u prosjeku 20 sati dnevno [:hihot] Tako da, teško je zaključiti zašto su neki više zimogrozno od drugih.. enigma [:sokiran]
2013 06 04
Croheidi - nadam se da se sjetiš još nešto odjenuti na hulahopke - suknju, hlače.. [:smije]
2013 06 04
kad sam bila oko 6mj trudna bila je zima.ljudi u kaputima a ja u kožnoj jakni.crkavala od vručine. a i sad nisam nešto drugačija.stalno mi je vruče.sala nemam [:smijesi] [:smijesi]
2013 06 04
uspaljenica [:hihot] [:smije] nemoj se naljutiti zadarmamica [:sramezljiv]
2013 06 04
[:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:hihot]
2013 06 04
[:hihot] [:hihot] [:hihot] roby roby [:smije] [:smije] [:smije] zadarmamica, tak je bilo i meni..cijelu zimu mi je bilo vruće dok sam bila trudna i isto mi nije ni sad nimalo drukčije [:smije] [:smije] [:smije] Roby-možda bi ti bilo bolje da ostaneš trudna, onda ne bi više bila zimogrozna [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 04
haljinicu [:smije] Jučer smo išli čistit novu kuću pa mi se nije dalo preoblačit i obula si patike na tu kombinaciju [:smije] [:smije]
2013 06 04
drage mamuške, da li biste mi htjele reči kako ste ako jeste uspjele riješiti trbuh nakon poroda? [:ljut]
2013 06 04
sad ceš reći da si stoput čula to,ali ja sam dojenjem skinula sve,ravna ko daska u trbuhu,neznam,nikakve posebne metode nisam imala,normalno jela i sve je ko prije vec nakon 6m bilo.i prvi i dr.put.
2013 06 04
i ja sam se vratila na staru kilažu 3.mj poslije poroda, dojim, al trbuh mi je tak jadan.. [:tuzan]
2013 06 04
pa ni ja nemam pločice ali nema one kože obješene,ravno je.neznam,neki muku muče,nekima je lako.ovisi o metabolizmu,genima,puno toga.obavezno kožu mažem garnierom crvenim za hidrataciju.dr.ništ.
2013 06 04
ja sam dojila svega 1,5mj i svejedno mi je skroz trbuh otišao, bez one kože [:zaljubljen] možda je kriva genetika? kretanje...ma svašta nešto u kombinaciji [:zaljubljen]
2013 06 04
Mislim da je genetika u pitanju [:smijesi]
2013 06 04
nije mi ostala koža, nego mi je nekako trbuh mekan i struk se raširio..ne znam da li da se bacim na trbušnjake ili čekam da se samo vrati na svoje, od poroda mi je prošlo 5mj..
2013 06 04
u dojenje ne virujen.možda jer sam mogla dojiti samo 1mj. znam cure koje doje a ogromne se a ima cura koje su ka šparoga. a trbuh-drob mi je otiša sam.puuuuno šetnji i šetnji.a kad je imao mali oko 11mj onda sam kupila lanaform pojas i svaki dan šetala snjim.i kruh ne jedem.u dva tjedna sam izgubila 9cm u drobu,8cm u struku,5cm u bokovima. prošlo lito sam imala 57kg,a sada oko 59kg.prije trudnoće 53-55kg. a u trudnoći dobila 21kg.a možda i 23kg jer sam se vagala u petak a za vikend bia uskrs ....šunkica,odojak.... [:smije] [:smije] a ja u utorak rodila hahahha tako da je sigurno bilo više.
2013 06 04
1 2 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 70