Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Bokić mila moja! [:poljubac] [:zaljubljen]
2014 04 27
Jutro ženskice moje..... Falile ste mi.....da znate...... [:smijesi] [:smijesi] Doma mi ne dela komp već četvrti dan a majstora čekamo već treći dan a njega nema i nema i nervoza postaje sve veće i veća........ Al sad sam na poslu pa bum se mogla družiti sa vama..... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 28
e moja Winx, pa ti si postala teška ovisnica [:smije] na liječenje češ ti meni [:hihot] [:hihot]
2014 04 28
[:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:poljubac] I ti mi fališ......hahahaha.....kako si..
2014 04 28
Dobro jutrooo!! [:poljubac] nebo??? jesi ti živa?!! [:place]
2014 04 28
e moje curke, dobro sam, a nisam dobro [:smije] opterećujem se s kolačima, roštiljem i svim tim glupostima ovaj tjedan, eto čekam jedan od rođendana preko pola stoljeća [:hihot]
2014 04 28
[:smije] o munjo mala! [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] zašto se opterečuješ ženo? šta te mori? [:poljubac]
2014 04 28
kako ne kužiš papovka, znaš ti šta je preko pola stoljeća kako da se to uljepša, ajd utješi me [:place]
2014 04 28
[:sramezljiv] paaa to su najljepše godine!! šta ti je??? Nemoj se bedirat! šta ti fali, sigurno u tih pola stoljeća si napravila sve da imaš kvalitetan život, i sve čime se ponosiš! Muža, stalan posao, ( sad nisi spominjala djecu , to ne znam) ali, skladan život, topao dom, nekog ko te željno čeka svaki dan! [:zaljubljen] Veseli se tome, važno je da znaš nositi pola stoljeća i da si vesela, sretna i ispunjena.... [:poljubac]
2014 04 28
Ajoooj....ma to su ti super godinice.....i ja lagano gazim u tom smjeru i moram priznati da mi nikad život nije bio ljepši i ispunjeniji.... Na tulum stižemo, ne brini......sam da se izorganiziramo....... Baš mi fali još malo uzbuđenja.... [:smijesi] [:smijesi] [:poljubac]
2014 04 28
Ciao kokeeee [:poljubac] [:smijesi] Kak ste provele vikend?
2014 04 28
Ezri moja....boook.... Ja svakak......al dobro da nije gore..... [:poljubac]
2014 04 28
Cao koke.. kak se tu neka fešta sprema bez mene??? neboderka nebudeš nas pozvala na party?? [:zaljubljen]
2014 04 28
[:smijesi] [:smijesi] Di si seka..... [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 28
znate da ste baš prave pizdajeljice, [:poljubac] stvarno ste me utješile, papovka baš si uspjela utješit i pogodila zašto ne bi trebala očajavat, ok nije baš svaka sitnica kako si pretpostavila, da je financijska strana još samo sigurnija, nego što je trenutno bilo bi stvarno savršeno, ali uglavno je svim u ovoj jeb... državi tako, uglavno sam sve životne zadatke ispunila i mogu mirne duše živjet život dok ga imam [:zaljubljen]
2014 04 28
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija