Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

evo me zapela u selidbi i napokon se smjestila [:zaljubljen] kak si mi ti dijanče?
2014 05 07
ezri tenks budem probala [:poljubac] Curee ne kasni :) tak da ... [:zaljubljen] [:poljubac] tek mora doći za tjedan dana [:zaljubljen] [:poljubac Anči normalno da moreš [:zaljubljen] [:poljubac] ]
2014 05 07
Ajde super! baš mi je drago zbog tebe! jel sve sad na mjestu? Tebi nisu trebale pare za selidbu, da rasprodaš ormar tu na krpama? [:smije] Zašto nisi žicala? [:smije] [:smije] dobro sam ti dragička, čitam nebuloze tu po forumu, i zabavljam se! [:hihot]
2014 05 07
nisam rasprodavala al sad bi mogla [:hihot] [:hihot] tek sad vidim koliko imam robe [:boji]
2014 05 07
jooj hahhahahha da istina neke cure se sele već mjesecima [:hihot] [:zaljubljen] tipa: raasprodaja, selim se drugi tjedan.. pa dođe drugi tjedan pa opet.. [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 07
Kolko selidbi ima na krpicama, bilo bi isplativo neki biznis okrenut-najam kombija za krpičarke 50% off [:smije]
2014 05 07
Meni su najbolje one što se sele izvan države...tipa: " sljedeći mjesec idem u Ameriku, pomozite da kupim kartu" ako IDEŠ u Ameriku, karta je već kupljena. [:smije] [:smije]
2014 05 07
[:hihot] i onda, dok nekja kažeš damama, reže na tebe i odma kažu zube! jedna je mprije i obrisala temu! pa do kad se budu pravile mutave?! [:vrti] evo i ove teme sad FINAL RASPRODAJA! [:frustriran] [:ljut] mislim, ko je tu lud?!
2014 05 07
@nekaj
2014 05 07
ja neznam kako, ali sam tek danas otkrila ovu temu i stala sam na 13 strani, pa evo da se predstavim :) Bok! Ja sam Carolina, imam 22 godine, studentica sam Pomorskog fakulteta, i ovisnica sam o serijama :D [:smije] [:smije]
2014 05 07
Jutro curke [:pospan] Kak smo kaj? Ja sam jutros kao zombi- popikavam se na vlastite podočnjake [:boji] [:vrti] [:pospan] [:pospan] [:pospan] Anilorac pozdrav i dobrodošla u naš mali cirkus. Ugodnu zabavu [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 05 08
jutro Ezri [:poljubac] pa kaj nisi nikaj spavala? a kaj si raadila [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] anilorac bokić [:poljubac]
2014 05 08
dobro jutro curke moje [:zaljubljen] [:poljubac] Anilorac- pozz, dobro nam došla i dugo nam tipkala [:poljubac]
2014 05 08
Cure......bok...... I lijep pozdrav mojoj dragoj partnerici u darivanju krpičarki ....anilorac.... [:poljubac] Kak ste.......
2014 05 08
ja još muku mučim s probavom [:frustriran] [:frustriran] [:poljubac]
2014 05 08