Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Jutro curke [:poljubac] Evo da se i ja predstavim [:smijesi] Ja sam Kornelija,imam 35godina,dolazim iz Zagreba,majka sam troje klinaca(ovo zvuci ko predstavljanje u nekom game kvizu) [:jezik] Radim u jednoj cisto Hrvatskoj firmi kao savjetnik i voditelj maloprodaje. Ovisnik sam o glazbi(indie rock,indie pop,neo soul). Relativno sam nova ovdje(dva mjeseca) , stovatelj sam lika i djela dviju korisnica , hanami & cipelitze , btw , gdje su one???? [:smije]
2014 03 18
dijana ja pročitala pohanice? ahahahaha ranojutarnja glad [:sramezljiv]
2014 03 18
[:smije] [:hihot] i ja jučer napisala muškat, pa cure rekle da se palim na velike, i samo spominjem muške! a nije tak, [:sramezljiv] tak da, pazi kaj pišeš [:smije] šalim se.... zezale smo se jučer, ali u svakoj šali ima nekaj istine! [:jezik]
2014 03 18
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] Vidiš meni odmah cuga na pameti kad čujem muškat [:smije] [:smije] [:smije] I ja volim velike...boce finog bijelog vina [:hihot] [:sramezljiv]
2014 03 18
Jutroooo.....cure kak ste..... [:smijesi]
2014 03 18
Ajooooj...nit progledale a već se razuzdale.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 18
Winxy [:poljubac] Odličnoooo..prošao je ponedjeljak..korak smo bliže vikendu [:zaljubljen]
2014 03 18
Ajoooj.....ne veselim se ja vikendu........jučer mi je muž svečano obznanil ak bu lijepo vrijeme , za vikend sadimo krumpire....... A kupil je valjda pol tone....ahahaha....ja bum ponorela... [:smije] [:smije] [:poljubac]
2014 03 18
ostavim vas na par sati same i već ste od jutra nadanfane [:smije] vidim ja , Dijana se jučer nije javila vjerojatno je dobivala dozu muškata [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Winxy i to voliš velike.... kumpire??? [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:kesi] hahahahhahaha opet počinjemo.. Anči nam fali di je ona sad.....
2014 03 18
Ivana ovo sad već zvuči kao opasni dirty talk ...velike krumpire [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 18
Ezri .. slažem se s tobom [:smije] [:smije] i ja volim velike boce vina [:smije] muškata pogotovo [:smije]
2014 03 18
pa ja pitam lepo kulturno ženu za krumpiree?? ja sam fina cura [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 18
Moram vas razočarati.....nicu veliki....mačuni su.....hehehehehe.... Eh....od vas nikad poljoprivrednica....hahahahahahahahaha... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 03 18
Winxy jesu mali i mekani? [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 18
eee....to Ezri.....viš kak se žena kuži v posel....i kakvi moraju biti kad se sadiju.... [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 18
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 166