Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

ne bi me nit čudilo da koke pojma nemaju kam se to meče......i zakaj.... [:hihot] [:hihot]
2014 03 18
ahahahahahahaha upišat ću se od smijeha [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 18
sam daj....imam ti ja tutu.... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 18
ja sam i više nego dobra sadačica krumpira [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ne, fakat bez zaajebancije, ja sam ko klinka hodala s svojima na polja sadit i krumpire i svašta, nažalost, deda umro, baka stara i nemo ko...kad moji vele da i ova imaju preveč posla mah [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 03 18
Ja ih znam samo kuhat/peč ...i klopat [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] Nemam "zelenu ruku" za bilje..tak ak ti se pridružim u sadnji trulex je garantiran [:smije]
2014 03 18
Cure moje......ja sam se vratila sa pauze.....malo sam bila sa ekipicom sa posla......smijeh , zafrkancija i ugodno druženje......baš mi to i treba...... Kaj vi delate.... [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 18
Ja pakiram paketiće da pošaljem curama kaj sam dogovorila prodaju/ zamjenu a posle me idem s curama na kavu malo [:zaljubljen] lepo je vreme pa bi bilo šteta da ga ne iskoristim [:zaljubljen] a i radler možda padne ili muškat [:smije]
2014 03 18
Nemaš ti mira vragolanka jedna.... [:smije] [:smije]
2014 03 18
popit ću nekajj ja za vas drage moje [:smije] pa na to sam mislila Winxy :))))) [:poljubac]
2014 03 18
Ja sam fino prošetala po špici [:smije] [:smije] [:smije] Zavirila u HM..bocnula kupaći [:sramezljiv] I zovem muža da mu se pohvalim lovinom i gospon me fino onak hladno spusti "Kaj ti misliš ić na more?" [:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2014 03 18
hahahahahahahaha neznam dal da smijem se ili plaćem Ezri [:smije] [:smije] kakav kupaći? ja sam u potragi za nekim [:smije] [:smije]
2014 03 18
o kome, o čemu one, o krumpirima?! ajmeee [:hihot] vidim da vam fali nekaj velikoga... [:jezik] Ivana, lepo se provedi na kofi, uživaaaj , fakat je lepi dan! [:poljubac] Ezrika, [:smije] veliš, po prstima buš dobila! [:kesi] zato kaj si kupila, ili kad se spremaš na more, a neznaš ni sama dal ideš ili ne! [:smije]
2014 03 18
Ja na more idem sam nemam pojma di , s kim i s čim..... [:poljubac]
2014 03 18
mene dečko izvodi na more prije Kanade [:zaljubljen] jesam vam rekla da putujem za Kanadu? odoh tam k frendici raditi u 7 mjesecu [:place] [:place] nebude me više baš tu [:place] [:place] [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 18
Pa kaj je to problem.....idemo i mi z tobom.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Fučkaš more..... [:poljubac]
2014 03 18
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 166