Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Jedan vic za sunčani četvrtak: Čovjek izađe na ulicu i mahne taksiju. Istog momenta taksi se zaustavlja pored njega, otvaraju se vrata, a taksist kaže: - Savršen tajming! Isto kao Miloš. Putnik: - Tko? Taksist: - Miloš Đumić... To je čovjek koji je uvijek sve radio u pravo vrijeme. Baš kao što sam ja naišao upravo kada ste vi digli ruku, tako se Milošu sve u životu dešavalo u savršeno vrijeme. Putnik: - Nitko nije savršen. Taksist: - To ne važi za Miloša Đumića. Bio je izvanredan atletski građen tip. Mogao je osvojiti Grand Slam u tenisu. Mogao je igrati golf sa profesionalcima. Pjevao je kao slavuj, plesao je kao zvijezda sa Broadway-a, a da ste ga čuli kako svira klavir! Bio je nevjerojatan momak. Putnik: - Izgleda da je stvarno bio izvanredan čovjek. Taksist: - Aa, nije to ništa, ima još! Pamtio je kao kompjutor. Pamtio je svačiji rođendan. Znao je sve o vinima, koje jelo naručiti i kojom vilicom ga jesti. Mogao je da popravi sve. Ne kao ja. Ja zamijenim osigurač, a pola ulice ostane bez struje. Ali Miloš Đumić je sve radio kako treba. Putnik: - Pa stvarno je bio nevjerojatan! Taksist: - Uvijek je znao najbrži put kroz prometnu gužvu. Ne kao ja, ja se uvijek zaglavim, ali Miloš nikad nije pogriješio i uvijek je znao kako postupati sa ženama. Nikada im nije proturječio, čak i kad nisu bile u pravu... uvijek je bio savršeno obučen, a cipele su mu uvijek bile savršeno izglancane. Bio je savršen čovjek! Nitko se ne može usporediti s Milošem Đumićem. Putnik: - Interesantan lik. Kako ste ga upoznali? Taksist: - Ja ga nikada nisam sreo. Umro je, a ja sam se oženio njegovom jebenom udovicom. [:hihot]
2014 03 20
Ezri [:smije] [:smije] dobar.... [:smije] jebena udovica [:smije]
2014 03 20
slažem se NAJBOLJE DA SMO U JARKU [:smije]
2014 03 20
Dobar dan lijepe moje
2014 03 20
Kumaa pa kak si nam?? [:poljubac]
2014 03 20
Sinoć imala 38,5 [:place] sad je bolje, legam i pijucam čaj. Kak si mi ti kumice moja
2014 03 20
pak imam želičane tegobe valjda sam vam već svima dosadna s tim [:place] [:place] kum ozdravi čim prije [:poljubac] [:poljubac] curke vidite ovo hahaha [slika:6ff75e32-f23a-47f1-b86c-c0b2a989b554]
2014 03 20
ivana koja si ti od ovih [:smije] [:smije]
2014 03 20
ja sam ova najgora. s leva [:smije] [:smije]
2014 03 20
dernek, bez mene? lepe ste prije, sad kad se slavi mene se ne zove, [:place]
2014 03 20
Znaci do tog stadija brutalnosti, kao sa slike, idemo?! Cisto za psihičke pripreme za dernek pitam? [:smije]
2014 03 20
dijana ženturačo boga draga nikako bez tebe e [:jezik] [:jezik] colinaaa - hahahahhha pa ja se nadam da ne al s nama babama se nikad nezna [:jezik] [:jezik] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 20
Dijana žemska, pa đesi?
2014 03 20
tražim nove drugare kad me vi napustile, sunce vam žareno perce ljubim! [:place] ću sad da se bacim na glavu! [:place]
2014 03 20
moram prestat pisat kod lepođubre :) još bude ispalo da sam ja ona [:jezik] ili dijana e boga draga [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 20
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 166