Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

oooo pa di ste ranoranilice kokice, već je gužva u kokošinjcu, vidim ja bit će kajgane i danas [:smije] [:smije]
2014 03 21
Winx jel frizura postojana [:smijesi]
2014 03 21
Uvijek je postojana....... [:smijesi] [:smijesi] A tvoja.....si išla.... [:poljubac]
2014 03 21
ma ne žuri mi se baš toliko, još je nekako u redu, više-manje, nije još prošlo mjesec dana od zadnjeg šiškanja.... [:smijesi]
2014 03 21
Ma ja idem svaka tri mjeseca na pramenove i malo sredim vrhove.........inače imam pepeljastu kosu a stavim još svjetle pramenove.....dalo bi se još zdurati al onaj crvić koji ti neda mira sam te tjera da se još malo zriktaš.... Inače....kako si.... [:smijesi]
2014 03 21
a da, ide i lijepo vrijeme, onda imam i volju malo se zbigecat, inače baš kad je pet do 12... hvala na pitanju baš sam nekako rekla bi fjakavo, ali dobro, dobila jutros simpa sandalice, a tu torbu čekam ko ozeblo, a da ti ne kažem kak joj se veselim ko mala beba [:hihot]
2014 03 21
[:poljubac] ma pramenovi su ti superrrr [:zaljubljen]
2014 03 21
hahahaha...fala..... Eto ...da te malo oraspoložim.....i ja sam neka.....nikakva.....no...bu bolje.....petkom na naglo živnem [:smijesi]
2014 03 21
ma da petak je, pa najavili u nedjelju drekec od vremena, a muž umjesto da slavi ide po šogora oni bi malo na ribe, a ti mala moja sjedi doma i nakuhavaj, eto ti vikenda.... subota kuhaj, peri, nedjelja kurc..... i opet jeb. ponedjeljak.... grrrr
2014 03 21
ahahahaha...tak je to nama udanim ženskama....ono kaj stvarno ne stignem prek tjedna , upregnem vikendom... našljakam se kak bedasta .....u nedjelju popodne sam već nervozna kaj ujutro opet idem delat.... no....brzo me prođe, i radujem se kaj uopće imam posel... [:smijesi]
2014 03 21
a tako nekako nažalost [:ljut]
2014 03 21
Morgen micike [:zaljubljen] [:poljubac] Kak ste kaj? Mene neka fjaka ulovila [:tuzan] [:place]
2014 03 21
Pa kaj ste tak sve fjakave........ha... [:smije] [:smije] Ajmo.....hop,hop.....na lake noge.......hop,hop...proširene vene......pa deset sklekova za početak...... [:poljubac]
2014 03 21
bila bi ja tili čas na lakim nogama da mogu iz ove psihijatrije sad otić ranije doma [:tuzan]
2014 03 21
jutro radni narode [:smije] [:poljubac] pozdravlja vas neradni narod - točnije ovaj jedan primjerak [:smije] [:smije] [:poljubac]
2014 03 21
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 166