Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ja sam Matea,imam 16 godina,2 godina ekonomske škole,obožavam životinje pogotovo pse.. :) Na ovoj stranici sam negdje 3 mj :)
2014 04 05
winks šta je s okom ??? kud sve na tebe [:tuzan]
2014 04 05
hej....komadi.....ak ste mislile da sam kak jednooki Jack , grdo ste se prevarile......već sam lagano kak nova a do ponedjeljka bum kak zmaj..... Sve vas pozdravljam i šaljem [:poljubac]
2014 04 05
aha, znači opet od ponedjeljka rigaš vatru [:smije] puniš se prek vikenda pa ispočetka [:jezik] neka, neka sam ti dođi u formu
2014 04 05
babe? će da nam pogine tema? aktivirajte se?? [:place]
2014 04 06
prisutna:) dijana kaj ima kaj delaš? vidiš da nikoga nema osim nas [:boji] [:frustriran]
2014 04 06
vidim, vidim! [:ljut] i nebo je tu, ali ona konzumira bananu, vidim tamo da drugoj temi, tako da, zauzeta je! [:jezik] a ove ostale, od sutra će se aktivirat nadam se? eto, došla prija masteršefa malo do vas tu, čitam i srdim se! [:znoji] a ti? [:zaljubljen]
2014 04 06
kaj se srdiš? e ja sam niš ne kužim onu temu.. ban za pojedina korisnice.. tko je otvorio temu i zakaj su Dijana i tebe spomenule?? niš mi nije jasno [:vrti] [:vrti] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 06
kaj se srdiš? e ja sam niš ne kužim onu temu.. ban za pojedina korisnice.. tko je otvorio temu i zakaj su Dijana i tebe spomenule?? niš mi nije jasno [:vrti] [:vrti] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 06
Otvorila ju je Ve1112. ona koja je lepodjubre bila itd. a ne znam, objasnila mi je poantu otvaranja, uglavnom u pozitivnom je smislu tema, i spomenuta imena su u poz.smislu.... ima puno stranica i ja sam naknadno nadopisana, isto nisam nikaj skužila , ali mi je Ve obj,da je u pozitivnom smislu sve to! Ljutiiim se [:ljut] jer, sam daaaavno još od 12mj. čekam jednu korisnicu od koje sam već uzela jedan artikl,i koja je iz sela kraj kc, dogovorila s njom kad bude išla u grad da će mi dofurat artikl koji je kod nje bio tad 20 kn, ( njezino selo mi nije baš usput) a ona često ide u grad, pa je takav dogovor bio, danas gledam njezin ormar sad je 40 kn, artikl je u međuvremenu maknula iz prodaje već taad sam skoro popizdila jer ju je kao čuvala to za mene (obečala), na upite moje-rekla da joj djete bolesno pa da nejde u grad i izgovori kojekakvi, i makne ju, i sad ju pukne opet i to duplo. [:vrti] otpisala sam ju, ali me takvi ljudi ljute [:place] užasno neodgovorno od nje.
2014 04 06
ma mislim ja sam skužila da ima svašta tu isto.. stavim cijenu 80 kuna a ajde spustim za 20 kuna čak i veli mi curka da ima ona 30 kuna samo [:zaljubljen] [:zaljubljen] ima svašta a da ne pričam o cijenama kupi se za 20 a prodaje za 100 [:boji] [:boji] [:boji]
2014 04 06
Drage moje......book... [:smijesi] [:poljubac]
2014 04 07
de si jednooki? [:poljubac] si bolje? [:poljubac]
2014 04 07
Di ste punčke? [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 07
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] hehehehe.....joooj.....sad vidim još i bolje.... [:poljubac]
2014 04 07
1 2 ... 90 91 92 93 94 95 96 ... 166