Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

ispada da smo jedine pozitivne, zar ne vidiš da smo same, ja to ne vjerujem,mora ih biti još tu su negdje samo ne mare :P
2016 07 02
spavaju velike su vrućine, sad su neke i na moru. :D :D :D 8-) 8-) 8-)
2016 07 02
ovdje kod nas je tako pakleno vruće da sam počela bježat od kompa, i on grije :@ još ću uspjet izbacit jedan vic dpđe plavuša u kafić konobar-gospođice želite možda popiti nešto žestoko plavuša-hvala, nebi od alkohol mi smeta za noge konobar- zar vam otiču plavuša-ne šire se x-)
2016 07 02
dobro jutro jedan vic o plavuši na brzaka žali se plavuša prijateljici na muža plavuša - zamisli onaj moj ludi muž jučer mi je donio kući živu kokoš i rekao da ju spremim kako god znam prijateljica- i šta si ti napravila plavuša - neznam točno što je mislio al ja sam joj nabavila jednu lijepu haljinicu, samo ne pitaj što je sve izvodila dok sam je obukla x-) x-) x-)
2016 07 03
Dobar vic . :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2016 07 03
dali znate kako mujo ide preko minskog polja - naredi fati da ide ispred njega :) :) :)
2016 07 04
zašto mujo stavlja fati gas-masku na lice. on kaže - ljepša mi je, ne smrdi joj iz usta a svako toliko zatvorim staklo na maski pa mi fata bolje mješa :) :) :)
2016 07 04
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Samo tako bravo samo ,veselo sonjaspojarić.
2016 07 04
nemam puno publike, al etošta se može, idemo dalje :P
2016 07 04
halooooo, lagano je odavn, ne brini ja sam ti inače tip - žuri polako- najprije jutarnja kavica, cigaretica, pa polako kad dođem sebi, krenem :D :D :D :P
2016 07 05
ne daj da mi dadu puževe da čuvam, sve bi do jednog, izgubila x-) x-) x-)
2016 07 05
aaaaauu, kako mi lijepo miriše, hvala :P <3
2016 07 05
znaš onu, kad je plavuša radila u kafiću ulazi bračni par i naručju žena će slađu kavu, muž bez šećera nato će plavuša, izvinite ali ja nemam džezvu sa pregradom :D :D :D
2016 07 05
:D :D :D :D :D :D :D :D :D a znaš ti li ovaj, posvađalli se muž i žena mladi bračni par, i ona mužu reče idi k vragu. I ništa mladoženja spakuje svoje stvari ,i zvoni na vrata od punice, punica otvori i pita ga što si ti došo? Na to će mladoženja ja se posvađo s vašom ćerkom i što sad , poslala me vragui ja došo. :D :D :D :D :D :D jer ti je dobar .
2016 07 05
svi su dobri :D :D :D a čuj ovu pitalicu kako se zove vjetar koji oprašuje biljke -- jebivjetar :D :D :D :D :D
2016 07 05
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 92