Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

Hvala ti! Skacem po stanu od srece a klinka me gleda ko da sam posandrcala,hahaha [:smije]
2015 05 22
a kako ne bi skakala.... danas je dobiti posao ravno dobitku milijunskog jackpota.... ja sam jucer skakala i plesala cijeli dan po kuci [:hihot] [:hihot]
2015 05 22
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 22
wizz, ta pjesma je izasla dok sam bila beba od godinu dana.... i kad se cula na telki to je bila vriska i drka.... jedna od najdrazih stvari koja me podsjeca na djetinjstvo [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 22
[:smije] [:smije] [:smije] ........... LUTKOOOOOO, JA SAM REŠEN DA VEČNO S TOBOM PLEŠEEEEEMMMMMMMMM..... [:smije] [:smije] gospodine, molim vas....iziđite iz izloga !!!!!!!!!!!!! [:smije] [:place] [:place] [:hihot] [:poljubac]
2015 05 22
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 22
Cek malo..pa tko je jos dobio posao?! [:sokiran] Mamamirna cestitam ti od srca..i zelim svu srecu! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Samo opet nemam pojma, koja ce biti odsutna pri aparatu [:hihot] [:hihot] ..mama ili Mirna? [:hihot] [:poljubac] Sve vas jubim! [:poljubac]
2015 05 23
raven ljube, to ti pišeš blog[:smijesi] [:sokiran] ?! ....koja snaga izvire iz svake riječi, sve je tako proživljeno, dojmljivo, snažno, moćno....od onoga sto sam uspjela pročitati, ovo me se posebno dojmilo: *Posebni ste. Drugačiji. Osjećate. Vidite stvari koje su običnom smrtniku nepojmljive i neopipljive. To je nešto čime se trebate ponositi. Velika je kvaliteta i vrlina biti drugačiji. Usuditi se istaknuti u masi robotiziranih klonova. Ja sam ponosna na vas..... budite i Vi sami na sebe. Imate sposobnost nasmijati, rasplakati, uplašiti, utješiti... I to samo uz pomoć nekoliko kapi iz svog pera, kista, nekoliko tonova svog glasa.... To je dar.... Don't let it go to waste.* ....savršeno...zagrljaj veeeliki i još malo veći šaljem [:poljubac] i hvala ti što si to podijelila s nama!
2015 05 23
ja mrzim pakiranje, i nervozna sam, i imam premalo vremena....al vas voleeeeeeeeeeeeeeeeem [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 05 23
odgovori na pitanje, raven!!!!!!!!!!!!!
2015 05 23
koje je pitanje?
2015 05 23
pa da li si ti ta blogerica iz gornjeg posta, raven...umirem od znatizelje, umiiiiiirem [:jezik] [:kesi]
2015 05 23
aha...a est vala, to su moje skrabotine
2015 05 23
điiizs, ma ja te volim bezuvjetno, raven...to je to [:jezik] , evo, priznajem javno!!!
2015 05 23
ja se jos uvijek pakiram [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 05 24
1 2 ... 11 12 13 14 15 16