Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

Gita, oprosti, tek sad vidim tvoj post o str.163 crne liste, pa sam se išla pronaći kao netko bez života [:hihot] , ali crna lista nema toliko strana?
2015 07 08
Ma, blentava ja, krivo navela, nije 'Crna lista' nego 'Prijave slika s neta' [:hihot] Odužila se rasprava, pa sam odustala....bezvezno mi je objašnjavati da imam života nekome tko se zove 'cijuciju' [:hihot]
2015 07 08
Vidim nastavak, idem tražiti, ubila me vrućina [:hihot]
2015 07 08
*cijuciju* [:smije] , pa opast cu sa stolca!!! To je miš ili [:jezik] ?
2015 07 08
Da, ali opako nabrijan [:boji] [:hihot]
2015 07 08
Samo da vam udjelim ljubu! [:poljubac]
2015 07 08
I am a dreamer, and when I wake, You can't brake my spirt-it's my dreams you take.. [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 07 15
Gitaaaaaaa...pa svi se pitaju gdje si! [:kesi] [:poljubac] A ti nasla zivot! [:jezik] Camino de Santiago..trnci su me odmah prosli...i zavidim ti debelo na tome! [:znoji] Sve me zanima(kada jednom stignes, da nam napises)..koliko je trajao put..dali ste bili do katedrale..sveee! [:zaljubljen] Neka smo vidili tvoje ukazanje [:smije] ...i uzivaj i dalje.. [:zaljubljen] ..ali nas ne zaboravi..barem povremeno! [:poljubac]
2015 08 27
vraćaj se natrag !!!!!!!!!!!! odakle ti samo ideja da se možeš tek tako pojaviti i nestati???!!!!! ne osuđuj nas na prazninu tvog odsustva..... [:tuzan] [:tuzan] [:poljubac]
2015 08 27
1 2 ... 14 15 16