Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nerviraju me

i ja kupujem vani, Guess zaobilazim u sirokom luku [:znoji] kupila torbu koja se ostetila nakon dva dana, nisam ju imala za sto mijenjati u ducanu za taj iznos i morala sam jos nadoplatiti za torbu koja mi se svidjela... da bi za tjedan dana sve bile 50% snizene [:frustriran] sad kupujem samo ono za sto znam da ce trajat 100 godina... mada je i toga sve manje [:tuzan]
2015 07 03
više to nije kvaliteta kakva je bila prije, sve nešto se raspadne u kratkom vremenu. Jedino moram pohvaliti čizme iz Ecca (kažu da to nije baš neka marka), bile su na sniženju 1200kn, još sam si mislila uzet ću ih ako se raspadnu jadna li ja, a otplaćujem ih godinu dana. Izdržale 5 godina, snijeg, bljuzgu, ma odlične [:smijesi]
2015 07 03
nemam iskustva s tom markom, ali uvijek mi se cinila kvalitetnom [:smijesi] ja prosle godine kupila original Timberlandice do koljena i potrgao mi se zatvarac nakon cirka 2 mjeseca [:ljut] sad i njih zaobilazim [:frustriran]
2015 07 03
Jooj znam. I mene. Zaobilazim u sirokom luku. Sta si nemogu priustit novo.kupim od frendice sta isto voli original ili kupim u gioielleria vintage second hand luxury shop ili instant luxe.... pa sta prodaju kopije za cijene originala?kupila od guessa stikle nakon 1tjedan se raspale [:frustriran] [:ljut]
2015 07 03
sorry Butterfly, al na kaj mislis pod kopijama za cijene originala?
2015 07 03
Pa kao sta si navela u temi. Pa kad neko prodaje kopiju za cijenu original il kad te u trgovini predju i uvale kopiju
2015 07 03
možda misli u dućanima kopije? bilo je u Provjerenom o tim markiranim stvarima iz dućana, na kraju sve to upitne kvalitete i marke [:boji]
2015 07 03
mislim da vec i vrapci na grani znaju da ovdje sve vrvi prevarantima [:smije] i opet imas naivce koji nasjednu [:smijesi] tako da... uvijek ce biti toga da ljudi uvaljuju fejk za SAMO 2000 kn [:znoji] a za ovo u ducanu stvarno ne znam... nisam imala takvo iskustvo, ali svi pricaju da je to vec normalno kod nas :/
2015 07 03
ma nabijem im kvalitetu, sve je to kinesko smece.
2015 07 03
I to isto osim sta na krpicama neko izdaje kopiju za original ili u trgovini pogotovo u guessu znaju uvali kopiju
2015 07 03
gadi mi se Guess [:smije] ali Guess nije kvalitetan kako god okrenes... nije uopce stvar u tome je li original ili nije [:vrti]
2015 07 03
I to sto kazes lea1995
2015 07 03
zalosno je sto mi je to rekla sefica jednog njihovog ducana... zena mi je rekla da sljedeci put odaberem drugu marku [:place]
2015 07 03
Iskreno to mi je jadno, zašto lagati potencijalnog kupca da je nešto original ako nije????? Ja ne bi mogla mirno spavati. I onda muku mučim da nekome dokažem kako ne prodajem fejk stvari, da su zaista originali [:place]
2015 07 03
Guess kvaliteta nikakva. U Americi kad je rasprodaja, prodaju se njihove stvari za neke male iznose, tako mi rekla frendica, ona bila i kupovala...
2015 07 03