Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nerviraju me

e vidis, to ni meni nikad nije bilo jasno. ali takav se valjda rodis, pokvaren do bola. zato ja ne kupujem takve stvari rabljene, kupila bih jedino npr. LV, odes s tom osobom u ducan i oni potvrde ako se radi o originalu... a sve ostalo je kockanje [:tuzan]
2015 07 03
Lea žena je barem bila iskrena, svaka čast joj na tome [:smijesi]
2015 07 03
Nebi ni ja mogla spavat al imam za skoro sve racune i ili potvrde pa sam mirna da cula sam i ja za rasprodaje pa kupos torbu i za manje od 50$
2015 07 03
istina, ali vjerojatno do toga ne bi ni doslo da mama koja mi je kupila torbu na poklon nije podignula uzbunu :/ ali kako god, vise ne kupujem nista njihovo, makar davali za dzabe.
2015 07 03
Koja zena? Kad kupim odem do trgovins tog brenda paprovjerim... [:kesi]
2015 07 03
pa bas to, ja ko hrcak skupljam sve i evidentiram [:smije] a ne one forice, joj bacila sam racun, kutiju i svih 1580 pizdarija koje su bile zakacene na torbu ( oprostite na izrazu [:smije] )
2015 07 03
u nekim ducanima ne smiju provjeravati jer kao prodavaci nisu prosli obuku i kaj ti ja znam... Znam da Hermes ima takvo pravilo, ali daleko smo mi od toga [:hihot]
2015 07 03
kažem za ženu iz dućana koja je rekla da si izabere drugu marku, barem je iskrena i rekla (ne direktno) da guess je sranje. e račune rijetko čuvam, a sad više i ne moram, nema kupovine više ničega do nekih boljih vremena [:place]
2015 07 03
nazalost nemas vise sto ni cuvati [:tuzan] ja i da imam novaca, ne mogu naci nesto sto ce me bas oduseviti... kao sto se dogodilo s tom prokletom Guess torbom [:place]
2015 07 03
da imam novaca kupila bi si parfmen, nekako bi došla do njega (ne dostavljaju u Hrvatsku). to je najbolji parfem koji sam imala [:zaljubljen]
2015 07 03
Najdraza mi mama ona mi da torbe sta ne nosi a zena jos racune ima hahahaha
2015 07 03
hahaha, tako i moja [:smije] imamo jednu punu komodu racuna i odgovarajucih gluposti [:smije]
2015 07 03
Ili one kopije sta su umotane u plastiku fuujjjj Kad kupim nesto sve se bojim dal je original i to pa odem provjerit pakad kazu da je najsladji trenutak mi u zivotu hahabab
2015 07 03
ma fuj [:ljut] sad me bas zanima kaj imas [:smije]
2015 07 03
STta brendirano original Uuuuuu svasta Chanel novcanik i woc louboutin one kone prodajem i jos dvije jimmy choo dta prodajem lv torbu sta prodajem i novcanik i mini speedyja i one ostale stvari sta prodajem i lanvin jumpsuit i prada torbu i cardholder i balnciaga pochette i hermes par velikih marama i maloh twillyja i arman jeans torbu i ralph lauren mokasine i ricky mini i maramu dior novcanik i balerinke i gucci novcanik i torbh
2015 07 03