Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

YOGA krpičarke :)

Namaste :) Javite se curke koje radite yogu da malo izmjenimo savjete, iskustva, podršku :) pišite kako ste počele, zašto, slobodno stavljajte fotke.. Ako imate opreme, tajica, topova za mijenjati ili pptrazivati isto pisite, na tim stranicama su ful skupe stvarcice :) Ja sam pocela prije godinu dana, onda sam malo stala pa evo zadnjih pola godine svakodnevno. Cesto sam pod stresom, udala se u grad gdje nemam bas prijatelja, imam drustvo ali jos nitko s kim se kuzim, nezaposlena sam nesretno i malo dijete pa sam trazila nesto da uskladim tijelp i psihu da ne odem na kvasinu. :D obozavam to svoje vrijeme za yogu i svaki dan kad vidim koliko sam jaca i fleksibilnija od jucer, i da se nisam pronasla u tome i u depru bi upala bez sumnje. Pišite :)
2015 09 07
[:zaljubljen] pozdrav svima koji posjete ovu temu! ja sam ljenčina,i nikako da se natjeram počet radit yogu pozdrav suncu. No zato sam se natjerala da idem u teretanu pa se tamo znojim i koliko toliko odrzavam tijelo u kondiciji, ali radim vizualizacije,tehnike relaksacije,kristali,rituali, jer u današnjem svijetu previse smo pod stresom uvijek trčimo negdje,zatupljeni tehnologijom i sl. zato treba izbalansirati duh & tijelo. a isto tako tesko je naći osobe s kojima se mozemo uklopiti i razumijeti. Drago mi je upoznati pozitivne ljude s kojima mogu otvoreno o svačemu popričati. [:smijesi] [slika:89ad23c3-fac6-4aa4-a6c9-cac59517e694]
2015 09 07
Zdravo! :) Krenula sam na yogu prije 4mj, vec duze vrijeme sam htjela pa nikako krenuti, prvo mi je bio bed jer bih sama isla no ipak sam otisla, sada mi je zao sto nisam prije krenula [:smije] [:kesi] Super mi je tamo, cure su super, instruktori također, vedre, iskrene i otvorene! [:zaljubljen] Bravo za tebe! Samo tako nastavi, vjerujem da si tamo upoznala nove ljude, ako nisi budes sigurno, polako :)) U potrazi sam za tajicama i topovima [:kesi] [:zaljubljen]
2015 09 07
Radim sama, prvo sam skinula app daily yoga, onda kad sam to sve prosla postalo mi dosadno i sad pratim yoga by candace na yt. Ima fenomenalne vjezbe, odnedavno ima i app gdje su sva videa fino poslozena po trajanju :) trenutno radim na snazi ramena i jezgre da se mogu podici u crow ili stoj na podlakticama :) [slika:90c18115-85ad-4706-86f5-dcc31a675b71] [slika:c0a44659-295c-43dc-8c47-9fcf39dd26a6]
2015 09 07
Vidis moram vidjeti kakav je taj app daily yoga! Prije nego sto sam krenula u yoga studio, vjezbala sam uz kanal na yt-u "yoga with adriene" no ubrzo sam skuzila da nista od toga, ima hrpa pozicija koje se trebaju pravilno nauciti, pa lijepo nakon god dana pocnes vjezbati sam doma i u studiju :) Slike su mrak! [:zaljubljen] Jesi prostirku kod njih uzela ili narucila preko neta?
2015 09 07
Prostirka s ebaya :D ok je, jednom cu uloziti u malo kvalitetniju, kad nađem posao haha :D i ovi topici sto nosim su s ebaya, 2,50 $ al sam se ugodno iznenadila, odlicni su. Probaj s daily yoga, imas kao dva tjedna trening pa onda ides po tome, i razni programi po 10, 15, 20min hatha yoge, samo poza da se tijelo navikne, pa poslije mozes na slijedove :) Kad sam pocela bila sam bas frustrirana kako sam slaba i nefleksibilna haha :D al bez zurbe, koliko ide, ne forsirati i s vremenom se uhvatis kako mozes nesto bez problema a na pocetku izgledalo neizvedivo.
2015 09 07
Budem ih cekirala! :) Pa da, treba izdvojiti 600kn za prostirku hehehh, to kada se nadje posao :) je li ti se sklize na njoj ili je ok? :) Budem ju skinula pa polako, hvala ti! :D
2015 09 07
Ne klize se :) Slobodno ovdje javi napredak, ja se fotkam pa nakon nekoliko tjedana usporedim i budem si sva ponosna :D
2015 09 07
Pratim temu [:kesi] mogla bih i ja početi malo s jogom. Htjela bih moći one fora čudne poze, npr dragonfly. Mogu peacock, bar nešto [:smije]
2015 09 07
Sookie daj mi samo linkaj koju prostirku si narucila s ebaya :) Budem javila napredak! [:smijesi] [:kesi] Naravno da bi mogla kroasanicu! :D uh da, ima hrpa dobrih poza [:kesi] [:smijesi]
2015 09 07
Kroasan, go, go! :) Ne mogu linkat s aplikacije al evo koji je, samo upises yoga mat u trazilicu, manje vise svi su isti :) [slika:6a72ca55-b952-41a4-a317-4b38ce79ffd7]
2015 09 07
Hvalaa!! [:zaljubljen]
2015 09 08
Sookie - kako napreduje? Jesi jos uvijek aktivna? :D :)
2015 11 25