Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

tetoviranje

Kako održavati? Maloprije sam ses tetovirala i sad trebam oprati u mlakoj vodi,da samo polijem ili kako? Sa gazicom piše da se ne smije.. I nakon toga namazati,kako,što,sva sam u mukama,jer ni ruke nisu toliko higijenske kad se operu [:hihot]
2015 09 16
ne paničari.! di je folija? kakva gaza prokleta [:sokiran]
2015 09 16
ma folija što se stavi nakon tetoviranja. ubiti da samo sa mlakom vodom malo polijem,i onda namažem sa mašću?
2015 09 16
kolko se ja sjecam nesmije se mociti
2015 09 16
ne smije se namakat baš ono,al lagano se smije tako mi piše na papiru
2015 09 16
hvala!! [:poljubac] [:poljubac]
2015 09 16
skini foliju baci ju netreba ti samo gusi kozu. Operi lagano mlakom vodom samo predi prstima.. to ionako peres samo sukrvicu onu.. I namazi bepantenom.. i ne prekrivaj nicim treba koza disati po noci.. [:smijesi] Ako imas majicu ili nesto preko ovisi na kojem je mjestu trebas nositi onako prozracnu pamucnu odjecu.. ne nes da se kelji i to.. al nije neka nauka sve ce bit ok..
2015 09 16
Normano se tuširaš, pereš, samo svaki dan nekoliko puta maži kremom i obavezno stavljaj na to foliju da bude zaštićeno. I tako tjedan dana do dva.
2015 09 16
Bolje ti stavljaj foliju. Meni je tetovaža jedna skoro "otpala" jer su mi neki rekli da je folija nepotrebna. Pa se drljala, trljala od robu, krevet, itd. i vidi vraga. Foliju obavezno.
2015 09 16
Foliju ne stavljati samo ukoliko preko toga ne ide robe ili nema opasnosti od ''trljanja'' po krevetu, kaucu itd. Kad imas odjecu preko toga onda obavezno foliju nekih 5-7 dana, i navecer dok spavas također! Svaki dan nekoliko puta mazati Bepanthenom jer ubiti tetovaza prvih tjedan dana treba biti stalno ''masna'' jer zapravo zarasta. A sto s tice tusiranja, tusiras se normalno, samo ju ne sapunas i ne mocis previse, tek toliko da se operes [:smijesi] nedavno sam se i sama prvi put tetovirala, tako da sam upoznata sa svime [:hihot]
2015 09 16
cim vise drzati tetovazu na zraku, ako je potrebno staviti foliju kad se preko nosi odjeca.. tipa na poslu itd. doma skidaj foliju i na zraku sto se tice pranja, smije se prati.. najbolje vodom lagano... meni je moj tattoo majstor (a nije neki xy) rekao da su to nebuloze da se ne smije sapunom. to sta se istusirat i dodje u kontakt sa sapunom, nece se nista dogoditi. sapun moze malo isusiti to podrucje...ali ionako stavljas kremu odmah nakon tusiranja, zar ne ? a i treba se prati. ajd zamisli da imas ranu koju ne cistis nekoliko dana... i samo trpas kremu na nju... pazi sam da ti tetovaza ne ostane suha, pogotovo prvih dana kada je jos svjeza.
2015 09 17
Ja sam nakon pola sata skinila foliju,stavila nogu pod mlaz vode i pustila lagano. Nakon toga pricekala da se osusi i mazala Melemon. I tako svako malo jer mi je na dnu noge,8.misec je bia,japanke..a prasina se super ljepi na melem [:hihot] [:hihot]
2015 09 17
prati najnormalnije, mazati šta češće, ne pokrivati [:smijesi]
2015 09 17
I ja sam se nedavno opet tetovirala, točnije prije 8 dana. Nakon tetoviranja, lik koji to radi stavio mi je neku medicinsku foliju koja se ne skida 7 dana, jučer sam ju skinula i nema nikakvih problema. Služi za zarastanje rana. i koža se ispod tog ne znoji ni ništa, znači sve se normalno radi, pereš se, možeš se i kupat i sve.. znači na koži mora biti 7 dana i onda se skida, ide malo teže dolje jer se jako jako zalijepi za kožu i ne mrda, tek 7.dan počne malo otpuštat da se može skinut :) i super stvar, sad sam ju samo nastavila 3-4 puta na dan mazat bepantenom i to je to. ali još kad idem spavat stavim onu običnu foliju na nju. a preko dana kad sam kod kuće mi je otvorena neka se suši i "oguli" kako treba :)
2015 09 17
a Suza ti si imala flaster. i ja na zadnjoj. genijalna stvar. placa se dodatno al vrijedi svaku kunu. mada mislim da sam ga ja imala 3-4 dana... ne bas 7... no nisam sigurna Kindza.. plain and simple [:smije]
2015 09 17
1 2