Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

šoping u Beču

Uskoro planiram ići do Beča, a nikad nisam bila pa ako netko ima neku preporuku gdje da obavezno odem, gdje da ne odem jer ste imali neugodna iskustva i općenito svoje dojmove mi slobodno napišite [:smijesi]
2015 09 19
Mariahilferstrasse :) Najveća shopping ulica u Beču. Meni dva dana ne budu dovoljna da prođem sve dućane [:hihot]
2015 09 19
Ja volim otići do Beča tamo oko Božića. Predivno je! Postoji organizirano autobusom na jedan dan (cijena je oko 100 ili 200kn) [:smije]
2015 09 19
Za Parndorf ti trebaju barem dva dana. Na knap [:smije]
2015 09 19
I slažem se s LeMoon... Beč je u božićno vrijeme najljepši [:zaljubljen]
2015 09 19
Mariahilferstrasse je super kad je vrijeme lijepo pa malo šetaš pa malo zaviriš u dućan [:smijesi] centri su kad je loše vrijeme,ja barem tako prakticiram,Outlet Parndorf je izvan Beča.Samo za boravak u Beču nisu dovoljna 2,3 dana treba malo više vremena izdvojiti,krasan je on grad,meni najljepši proljeće jesen,... ,zima stalno puše mada ja često odem zimi jer tada najviše vremena imam u svakom slučaju isplati se pogledati što Beč nudi.........a nudi puno toga [:smijesi]
2015 09 19
Mariahilferstrasse, i slažem se, nije dovoljan jedan dan :)
2015 09 19
Ja sam bila ali meni su cjene vece nego tu u hr
2015 09 19
Mariahilferstrasse i Shopping City Süd. Na svoje oči sam se uvjerila da npr. u jednom običnom H&M-u vesta je na sniženju, do cca 10€ dok je kod nas ta ista pod oznakom *nova kolekcija* cijene oko 200tinjak kn. Ako imaš barem 3-4 dana da se iskopati svega puno jeftinije no kod nas!
2015 09 20