Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

što kombinirati uz pink jaknicu??

naslov sve govori..zapela mi je za oko baby pink kozna jaknica s cipkastim detaljima..zamalo ju kupim, međutim iskontroliram se i razmislim sto cu nositi uz to?! za odjecu nije problem, ali sto na noge? od bijelih starki mi je vise zlo [:ljut] kakvu torbicu? ako nabacim neku bijelu/krem imam dojam da ce biti pre plasticno, ako me razumijete..jakna nije od prave koze vec eko... ima tko kakav prijedlog? fotkicu? sta vi mislite? [:smijesi]
2015 09 20
ja bih ju furala svakodnevno i na faks, kavice i tako..nisam tip od balerinkica a i stikle nosim samo u grad..boja je onako pastelno roza, nista kricavo..razmisljala sam o ravnim oksfordicama mozda, al nisam pri lovi [:place] neki prijedlog i za torbicu?
2015 09 20
Slažem se s glittericom ili bež, tj. nude obuća i torbica ili crno.
2015 09 20
A oxfordice i torba s resicama ili veća pismo torba?
2015 09 20
imala torbu na resice i prdala jer sam se zasitila..mislim da cu pronac torbicu bas boje jaknice da mi je to u kombinaciji, a onda obuca moze bit bilo kakva neutralnija [:kesi]
2015 09 20
Pa da, ili tako. Svakako uz jeans i nekakvu neutralnu bijelu majicu/košuljicu, ne možeš fulati.
2015 09 20
I oxfordice mozes , a torbu koju god , smeđu ,crnu , beige , ovisno o oxfordicama. Ne mora boja stimat u nijansu
2015 09 20
po meni bi super išle neke crne čizmice ili štikle od brušene kože ili neke bež cipele, jednostavna bijela majica i traperice [:zaljubljen]
2015 09 20
Ja bi bež oxfordice, trapke, traper košulju, i bež torbu... bež uggsice ili neke niske bež gležnjače i neka bijela pletena vestica ( tanja ), trapke, jakna i bež šal... to su neke kombinacije kak bi ja nosila takvu jaknu [:kesi]
2015 09 20