Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ovo nigdje nema!! HAHAHA

Imala sam zamjenu sa doticnom SUBWAYSURF Trebala sam joj naknadno poslati neku vesticu i nisam stigla A meni ona napise sad ovako Kako je rekla sogoru svom koji je glavni u RH za uskok I da ocekujem uskok na vratima HAHAHAHAHAHAH Pa ljudi moji sta ja necu doziviti Uskok ne vata ni najvece lopove u HR kao sta su politicari i ostali haha A ne da ce mene jao Jedva cekam da dodu,ocekujem ih!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 20
Slabo pratiš vijesti onda....... :S
2015 11 20
Ako imas par miljončića za jamčevinu nikaj se ne brini hahhahhahaa....Maminjo će posuditi... Iako veze s vezom ova nema...niđe veze....
2015 11 20
s obzirom na prevare koju su ovdje sve češće, ne znam zašto se čudiš da ti cura prijeti, dobro nije baš trebala izvlačiti uskok , ali imaš 10 povratnih kako da ona zna da nije zavaljanai još i nisi poslala artikal na vrijeme ...zzzzz
2015 11 20
:D Napravi kolač, dočekaj ekipu
2015 11 20
Stvarno je smješno to kaj nisi poslala obećano.....jako ...baš je... Ženskica ti je ostavila povratnu prije 29 dana .....i dal od tad čeka ovo naknadno ? Mjesec dana skoro...... O uskoku ne želim komentirati...
2015 11 20
Ako ima sumnje u poslano to se "riješi" negativnom a ne Uskokom
2015 11 20
Winxica začepila si joj usta, čekaj dok stigne Cipelitza, da čuje svoje i od nje....uopće nije smiješno, žalosno je...
2015 11 20
Pa prvo kaj sam pomislila kad sam pročitala temu , ona je kriva , nije ispoštovala dogovoreno u cijelosti , otvara temu i još se šprda sa curom.... Po meni je to stvarno tužno......i ružno... [:tuzan]
2015 11 20
I meni je pretila cura mobilnom carinom kad sam stavila economic parfeme,kaze kad su vidjeli moj oglas odmah su ju zvali da provjere da li od nje kupujem,izgleda da su sve vrste inspekcija zauzete desavanjima na krpicama pa ne stizu loviti krimose :)
2015 11 20
Nadam se da si joj u međuvremenu poslala isto, ipak je cijeli mjesec skoro u pitanju. Ako nisi, nek ti se prijeti s čim god raspolaže..
2015 11 20
ima uskoka na Mojim krpicama ooooo da :) daj lipo se dogovorite cure :( naposlijetku to su samo stvari.............................
2015 11 20
29 dana te ceka? A bila si dosta aktivna i na forumu i imala druge suradnje u medjuvremenu.ne kuzim kak covjek nema vremena mjesec dana poslati dogovoreno.
2015 11 20
Tako je, danima si naskakala po forumu sa reklamama, izvaljaš curu, javno to priznaš i pokušavaš nju prikazati kao nenormalnu. Bravo, čestitam! Umjesto da se poklopiš ušima i pošalješ joj vestu i čokoladu jer ti nije spičila negativnu i razvukla te po svim živim crnim listama, ti imaš obraza nju razvlačit po forumu.
2015 11 20
Umjesto da se pokrije ušima i pošalje vesticu, ona otvara temu. Bravo, pljesak...
2015 11 20
1 2 3 4 5 ... 8