Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Roaccutane

Jakoo me zanima što mislite o ovoj vrsti terapije za akne. Moje iskustvo: Imala sam izrazito masnu kožu, prekrivrenu sitnim aknama i cistama na području obraza. 6 mjeseci sam provela u depresiji i nadi da će to otići i nakon tih 6 mučnih mjeseci izbijanja akni na površinu, crvenila, mazanja usnica labelom svakih pola sata i suhe kože,lice se očistilo za 80posto, no ostali su ožiljci i par sitnih aknica. Ne pijem roaccutane već 4mjeseca, a lice bolje nego ikad( iako zna izbiti glupost, no ništa ni blizu kao prije) Daa čujem vas [:kesi]
2015 11 25
Nakon što sam išla svaki mjesec kod dermatologa i kupovala kremice i ludosti (žali bože para i vrimena) na vlastiti zahtjev sam dobila roaccutane, nije mi bas bilo ugodno pit s obzirom na te početne simptome, pa stalno kontrola krvi,čak sam morala potpisati da neću ostat trudna za vrijeme i nesto nakon tretmana, ugl kao opasne su.. reć ću ti otkad sam ih popila živim normalno, imam tu i tamo ka i svaka s "normalnim tenom" i evo proslo je vec 6 godina od toga..a oziljke je jedna cura rjesavala dermoabrazijom nakon roaccutana. Eto...:)))
2015 11 25