Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Molim pomoc oko paypal racuna :)

Drage moje curke, molim vas za pomoc kako napraviti paypal racun? Imam karticu tekuceg zagrebacke banke, dal moram ici kod njih da mi naprave paypal ili kako? Thanks curkice [:poljubac]
2015 12 03
Od 1.12. je ebay otvoren i u Hrvatskoj i bilo je receno da vise nece trebati paypal, ali me nemoj drzati za rijec, samo sam tako cula :/
2015 12 03
Ne treba mi za ebay nego trebam platiti jednu aplikaciju na mobu ;-)
2015 12 03
ivaa97 to nije oriđiđi ebay. to su posrednici koji uzimaju svoju proviziju. aka cure koje preprodaju tu samo sa svojom stranicom ;)
2015 12 03
Moras se registrirati na stranici od paypala, sa svim tvojim podacima i brojem racuna (ja imam poseban web racun preko otpa, tako je sigurnije, ali ti mozes staviti br svog tekuceg tj podaci o tvojoj kartici. Nije tesko, sve ti u biti tamo pise ;)
2015 12 03
Za registraciju ti ne treba ništa, ali kad kreneš plaćati treba ti Mastercard ili Visa. U Hypu možeš dobiti Mastercard Prepaid , to nije kreditna već debitna kartica. Na nju položiš novce i plaćaš preko Paypala... Jednom kad uđeš u štos nije komplicirano. Za isplate preko Paypala ti pak treba Visa, a jedini Visu Prepaid ima Erste. Sve naravno možeš i preko kreditnih karrtica ali za njih ti treba odobrenje banke. Za prepaid ne, dobiješ je u roku 10 dana.
2015 12 03
KarmenMrakovcic nema samo erste visa prepaid ima je i otp, tu imam ja ;)
2015 12 03
nema veze s vezom od pravog, zato i je e točka bay.hr a to osiguranje je jedna od njihovoh provizija kaj si uzmu :D
2015 12 03
Osobno nisam vjerovala kako ebay dolazi u hr(nisu ludi),no puno ljudi nasjeda na to.A tko plati proviziju 35 kn naviše za npr.komadić kineske plastike tko mu kriv...
2015 12 03
ahh misliš da neće? i onda će trostruko se i tu stavljati...
2015 12 03
Posrednici za ebay sa provizijom?? OMG,pa mi kupci ispadamo majmuni! Ja ću uzeti sa uk pa nek se svi lijepo.....
2015 12 03
Da, Maja nisam ni ja.Mislila sam da pričaju o 2046.godini.
2015 12 03
Heh,tako i sama većinu sa uk,brzo dođe,realne veličine,ponekad sa de.:)
2015 12 03
Nisam se sjetila sa .de, baš probam idući put. Što je ovo, neophodna registracija za pogled na ponudu?? E hoću, how yes no!
2015 12 03
I ebay ima svoju kopiju, hahah xD
2015 12 03
1 2