Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekolog Zagreb

Tražim ODLIČNOG ginekologa (spol doktora nebitan) u Zagrebu (lokacija isto nebitna), ono što je jedino važno jest da mora primati preko HZZOa i da vam je stvarno-stvarno super kao liječnik, tj da ste zadovoljne sa njime. Dosada sam išla privatno u Hilarus kod Hrvoja Vrčića sa kojim sam bila izuzetno zadovoljna jer je stvarno vrhunski ali nažalost sada za mene postao preskup pošto je privatnik a nema se para. :'( Probala sam prije ići kod socijalne, Štefica Findri Guštek, i imam *ebene traume od nje. Žena je utuživa. Ali nema se para ni za to. :D :))))) Dakle, pomagajte....samo da je kvalitetan socijalac.....liste čekanja, sestre, lokacije, tapete u ordinaciji, blabla, za to sve me boli briga. Puno hvala
2015 12 04
Jojj i ja tražim isto po mogućnosti u istočnom dijelu grada :)
2015 12 04
I ja tražim u istočnom dijelu grada..obaj moj Zadro je postao privatnik i sad nemam kome -.-
2015 12 04
uljeshuro, postoji mukte opcija (u odnosu na tuzbu). prijava te nesudjene "veterinarke".
2015 12 04
Uh, možda ću ispasti retardirana (ustvari sigurno :D), ali ne razumijem baš...? Misliš da se ide kod njega kao preko HZZO-a? O:o Ali prije se nije moglo..Jedino ako se što promijenilo? :o
2015 12 04
ja sam išla kod oboje...meni je štefica zakon kod nje sam već 20g
2015 12 04
Vrčić je sada ravnatelj Rebra
2015 12 04
Mislim da su više manje svi dobri otišli u pvt vode ili otišli van HR. Hvalili su nekog Zadru (sesvete mislim ili dubrava) e sad što tebi znači biti dobar?
2015 12 04
Meni osobno Kvaternik-Ledinski na Voltinom. Cetiri trudnoce i sve izmedju preglede,zadovoljna! Na prvu mi je bila skroz nepristupacna ali kad sam par pitanja postavila i pocela pricati s njom ugodno sam se iznenadila,sve lijepo objasni,ne postoje glupa pitanja za nju a sto se tice samog pregleda isto pohvala.
2015 12 04
za mene dobar ginekolog je onaj: - koji neće škrtariti na uputnicama ako ga se zamoli za neku pretragu, - koji neće razuvjeravati spolno aktivnu djevojku/ženu da joj brisevi (HPV, Mikoplazma, Ureaplazma, Aerovi/Anerobi) nisu uopće potrebni da se sve vidi iz pape i ako je ona OK da brisevi nisu potrebni, - koji će ti ako nezna što ti je dati uputnicu za bilo koju bolnicu za određenu sumnju (a ne razuvjeravati da si pod stresom) - ako si trudan (a on nema uzv ili ima a loš ili vidi da si potencionalno rizična trudnica ili imaš rizičnu trudnoću) će te uputiti ili u bolnicu na vođenje trudnoće ili bilo kojem boljem privatniku - koji te neće u trudnoći uvjeravati da su nuhalni nabori, truple test ili duble ili RACZ ili Nifty ili HArmony - GLUPOST jer nisu, već će ti objasniti što koji znači i u kojim se tjednima radi - koji te neće popljuvati ako odeš po drugo mišljenje nekom njegovom kolegi - koji nije tašt do neba da je nepogriješiv - koji će te saslušati koji posao radiš u trudnoći i ako ti je stvarno teško otvoriti komplikacije a ne po difoltu odbiti sa rečenicom 'nekada su u kukuruzu radile do prvih trudova pa možete i vi' Eto to su meni odlike DOBROG doktora
2015 12 04
Otprilike to, KatjaZg. Puno vam hvala cure, proguglat ću ih navečer i odabrati nekoga. A ovo za Findri- Guštek..ma neću uopće hraniti trola. -.-
2015 12 04
Ako se smijem nadovezati.. Vidjela sam da ju je netko ranije preporucio (naravno, postujem svacije misljenje), ali Dr.Inga Matezović u Runjaninovoj, izbjegavati ju u sirokom luku! Moj macak dobije vise paznje kad dode kod veterinara. Osoba je za svaku osudu i kao doktor i kao zena.. Ocjena joj sve govori na najdoktor.com.
2015 12 04
Meni roleta padne kad netko kaže išta pozitivno za Findri Guštek Štefičicu, ali razumijem da je nečije iskustvo možda drukčije, možda čudom, možda zbog plaćanja, možda jer su u rodu, ne znam i ne zanima me, ali ipak cijenim to što ste si sve dale truda da napišete neki savjet i na tome vam svima hvala.
2015 12 04
Za nju nisam cula, ali svakako ti zelim srecu i nadam se da ces naci nekog s kim ces biti zadovoljna :)
2015 12 04
Wo-hoo, egzotika neka. xD Hvala :)
2015 12 04
1 2 3