Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

iskustva ?

pozdrav cure, da li koja ima iskustva i kakva, s onom rotirajucom cetkicom za lice? zanima me ima li velike razlike izmedu clarisonica i neke xy marke? :))
2016 01 03
cimerica mi to koristila,bas clarisonic i bila zadovoljna..ispocetka joj se lice zamastilo malo dok je sva ta necistoca izlazila van ali sad ima predivnu kožu i vidi joj se razlika..par tjedana joj je trajala ta ''transformacija'' :) razmisljam i ja da si kupim ali nisu bas povoljni,a i te cetkice se svako malo moraju kupovati nove
2016 01 03
I ja isto dost razmisljam, premisljam se, vidjela sam u mulleru za kupiti neka marka beurer, 159 kn, dobije se jedna cetkica, a ako ju zelis promjeniti moras otic u servis bas. ali cula sam da dosta isuse kozu..?
2016 01 03
jao ona je platila stotinjak dolara,mozda cak i $200 i onda jos i kupuje njihove cetkice kad zatreba eto ne znam za te sto prodaju ovdje pa ti to ne mogu savjetovati ali njoj je bas koza super nije nimalo isusena :)
2016 01 03
ja sam vidjela neku u lidlu, 200 kn, čini mi se da je dosta dobra pa si i ja promišljam kupiti ili ne :)
2016 01 03
Obrati pažnju da četka vibrira, a ne da se rotira. Kod rotiranja se koža više nadražuje i nateže. Imam Clarisonic, to mi je jedna od pametnijih investicija u životu :D Meni ne isušuje kožu, al to ovisi i kaj koristiš uz nju, kakva ti je inače njega te kakva ti je koža. Ako je osjetljiva nemoj je koristit svaki dan. Uz Clariosnic hvaljen je i Magnitone, njega se češće može na netu ulovit na akcijama.
2016 01 04
Hvala :))
2016 01 05