Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

ženice, može iskustva iz riječkog rodilišta?

Vršim zadnje pripreme, sve me zanima, haha. koliko bude mama u sobi (čitala na forumu po 3), kakve su babice, da li postoji mogućnost da se bude u apartmanu uz plaćanje? Čitala sam da imaju croatia apartmane, a ja ga uplaćujem, pa ako tko zna, molila bih neka podijeli sa mnom. Da li daju svoje spavaćice? Nosim dvije svoje, ali nikad se ne zna. ajde pišite,hvala [:zaljubljen]
2016 01 25
iskreno.... nemam pojma i ne znam ti odgovoriti.... ali raznježila me ova tvoja tema.... i mogu samo zamisliti koji kovitlac misli i osjećaja ti je u glavi <3 gdje god bila... što god ponijela sa sobom... i kakvo god iskustvo imala, sve ćeš zaboraviti kad uzmeš u ruke malo prelijepo biće čiji će ti plač biti važniji od kraljevskog apartmana :D od srca ti želim sve najbolje... <3
2016 01 26
jasam bila začudo sama u sobi poslije poroda ,a na porod u ,imala sam sobu ,malo dalje u drugoj se još jedna žena porađala ,babica je bila fenomenalna ,ogromna a efikasna ,jasam bila jako zadovoljna cijelim postupkom,,za apartmane ne znam to nije bilo pprije bar mislim ,imala sam svoje spavaćice ,ali ti i oni daju ali rađe uzmi sve svoje u sobi imaš i kupaonu , sretno :) i brz porod i oporavak
2016 01 26
danka, hehe. ma nemora biti kraljevski, nego sam mislila ako postoji mogucnost zbog vlastite kupaonice, jer ja imam sindrom "sramezljivih" crijeva kada je kupaonica blizu ljudi i neugodnost mi je ici na wc, uvijek mislim da ce me netko cuti, pa me i sama pomisao na klistir plaši više od samog poroda, da netko nece cuti "zvukove". ne mogu se opustiti, eto nekome smijesno ali meni jako utjece na psihu.
2016 01 26
flapperlust, a blago tebi :) hvala Vam na lijepim željama :)
2016 01 26
flapperlust MalaVila je pitala za sobe i apartmane u babinju cini mi se, Na porodu je zena po jedna u radaonici naravno. Cim dodes pitaj za croatia apartmane. :) Sretnooo :D
2016 01 26
za sobe nakon poroda. Pa sam na forumu naisla i da imaju apartmane, mislim 5 kom u kojima možeš biti ali samo nakon poroda, ne i prije da cekas da se porodis recimo (barem sam tako skuzila). a glupo mi je zvati bolnicu i raspitivati se, pa mi je lakse tu pitati ako netko sluuuuucajno zna ista o tome ili je koristio. Samo da mi je vlastiti wc, haha.
2016 01 26
Hej, Ja sam bila dva puta u apartmanu sama...prije(dok sam čekala porod ,i nakon poroda)prednost je sto ti posjete mogu dolaziti kad hoćeš,jer si sam u sobi...ako je normalna sestra moze ti netko biti s tobom stalno(meni su se izmjenjivali mama i muž) Ne moze se rezervirati prije,nego ako je slobodan u tom trenutku...mislim da ih ima 4,dva na svakom katu...sva iskustva vrlo pozitivna kao i cijelo osoblje...stvarno su mi ta dva poroda ostala u predivnom sjećanju...ali neka ti ne bude teško zvati ginekologiju i sve pitati,i ja sam ih zvala i pitala do detalja...to je skroz normalno...Dragička ,samo hrabro...😀
2016 01 26
Cijena apartmana je bila 400 kn po danu. posjete primaš po cijeli dan, doslovce. za riječko rodilište i cjelokupno osoblje koje me dočekalo imam samo riječi pohvale. Ići ću i drugo dijete roditi tamo. ako treba još koja info, stojim na raspolaganju.
2016 01 26
Mislim da ti je ipak najpametnije zvati bolnicu I raspitat se točno za ono što želiš znati. Ovdje ćeš ćuti bezbroj iskustva, a tamo ćeš dobiti točne I konkretne odgovore. Zašto ti je glupo raspitivati se????? Na kraju krajeva ako imaš urednu stolicu klistir uopće neće biti strašan. I to će te pitati pred porod, kad je bila stolica I ovisno o tome dat će ti klistir. I najbitnije od svega, ne zaboravi, sve trudnice I rodilje koje se nađu oko tebe, su istom košu kao I ti. Kakav sram I strah da će te netko čuti... pobogu, kao da se tamo dešava nešto neobično... sve je to posve normalno. Meni je bila jedna mlada babica ali kad sam rekla da nešto ne štima, poslušala me I brzo pozvala doktora. Završilo je hitnim carskim. Ja nisam dala da me obrije jedna mlađahna sestra koja me zadnji put izmrcvarila I iskrvarila, lijepo sam rekla oprosti curo, ne može... uprla sam prstom u jednu stariju sestru I ona me obrijala lijepo I ljudski. Nije mi bio baš neki trenutak od trudova da cura vježba na meni izbrijavanje do krvi.... Budi hrabra I snažna za svoju bebu. Sretno!
2016 01 31
Rodila prije 2 ipol mj porod i babica ,doktor Finderle super i ostali dok. al sestre gore na 5 hmmmm 2,3 ok ostalo pogotovo jedna uffff jedva sam cekala doma uzasna prema svima a bome i pedijatrica je gore bezobrazna za apartman je super da imas wc jer ovi su ajoj ali meni je bilo super imati cimerice i pomagale bi si dok bi npr skokla do automata i na brzinu se osvjezit pod tus obavezno uzmi neke papuce i mozes svoju spavacicu jer oni daju al to su ti one ko plahte,uzmi pelene za bebicu jer prerijetko ih presvlace moja bi bila pokakana pola dana da je nisam sama presvukla muz donio pelene i jako ti forsiraju dojenje
2016 01 31
Klistir sam izbjegla oba puta prvi puta jer je beba bila brza a drugi put doktor i babica mi nisu predlozili frizuru dolje sam oba puta sama obavila no drugi puta i bez dripa jess ali epizotomiju sam imala oba puta
2016 01 31