Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

> danio0109: > Mene zanima kako preko mobitela profiltrirati veličinu? > Isto vrijedi i za komp; imam ja onaj stupac veličina, ali kad odem na odjeću, kliknem na određenu vel, kaže artikl nije pronađen. > Jedino mi funkcionira kada odaberem određenu podkategoriju. Mora li to biti tako ili je samo kod mene? Piše artikl nije pronađen jer nisi odabrala određenu kategoriju, ne prikazuje svu odjeću te veličine nego prema podkategorijama!
2016 01 30
Leny, ne vidi se tvoja profilna slika?!
2016 01 30
Ja brijem da je odabrala bijelu plohu...Nadam se.
2016 01 30
Ja isto vidim lenynu profinu....stavila je gif..:) Nekakve cure u pozadini..pa ulet dame u crvenom..haha
2016 01 30
Meni cijeli tjedan nitko ne odgovara a ostavila sam upit na dvije teme na forumu. Nedostaju mi artikli na profilu, jednostavno nestali!!! Kome da se obratim a me doživi?
2016 01 30
> Admin2nd: > > danio0109: > > Mene zanima kako preko mobitela profiltrirati veličinu? > > Isto vrijedi i za komp; imam ja onaj stupac veličina, ali kad odem na odjeću, kliknem na određenu vel, kaže artikl nije pronađen. > > Jedino mi funkcionira kada odaberem određenu podkategoriju. Mora li to biti tako ili je samo kod mene? > Piše artikl nije pronađen jer nisi odabrala određenu kategoriju, ne prikazuje svu odjeću te veličine nego prema podkategorijama! Aha, hvala :) A što s mobitelom? Hoće li s vremenom biti moguće filtrirati također?
2016 01 30
Pitanje Zašto se više ne može povečat slika stranice tj.artikla ako želim vidjeti detaljnije neki oglas?
2016 01 30
mene zanimaju negativne :P na starim krpicama se vidjelo koliko dotična ima kao prodavač odnosno kao kupac a sad moram izlistat 10 stranica jednog pa onda 10 stranica drugog :o bilo i divno kad se već može kliknit na onaj palac dolje da se i otvore samo palci dolje
2016 01 30
> Znaci ja svaki put moram ulaziti i provjeravati jel neko poslao por...to nema nikakvog smisla..:) Uh, debeli potpis za ovo. To prokomentiram sa svakom korisnicom, bilo da sam kupac ili prodavač. Zeznuto je pogotovo jer su mailovi neredoviti.
2016 01 30
pa da toliko gresaka ima nevjerovatno, djeca bi bolje napravila, i da nas unatoc tome prebace, jos nevjerovatnije. nije mi vise nikakav gust doc ovde, al eto navika... jbna navika.
2016 01 30
> kukyst: > mene zanimaju negativne :P na starim krpicama se vidjelo koliko dotična ima kao prodavač odnosno kao kupac a sad moram izlistat 10 stranica jednog pa onda 10 stranica drugog :o > bilo i divno kad se već može kliknit na onaj palac dolje da se i otvore samo palci dolje istina!
2016 01 30
> NomadOrganic: > > Admin2nd: > > Drage krpičarke, > > testiranjem je ustanovljeno da se artikli ne mogu promijeniti zbog ograničenja od pet tagova, dakle ako smanjite broj tagova na artiklima koje želite promijeniti, spremit će vam se. > Imam samo 2 taga na artiklu i svejedno ne želi promjeniti. o.O > i ako smijem primjetiti, nedostaje neki mutavo zbunjeni smajlić... no to nije bitno ,:) evo, ja sam uspjela promijeniti oglas... nisam imala materijal ni tag pa nije htjelo prihvatiti, provjeri dal ti fali nešto u oglasu
2016 01 30
Pitanje Meni su na novoj verziji naslovne fotografije presijecene sa svih strana tako da se stvar loše vidi...kako to,popraviti, odnosno na koji format od sada smanjivati fotke? Tnx curke!
2016 01 30
Zašto nigdje nema Nove teme na forumu???
2016 01 30
Ali je problem s nedavnim temama - na staroj verziji moglo se vidjeti i izlistati sve 3 stranice nedavnih tema: sada vidiš prvih 8 tema i nemam pojma kako doći do pregleda nedavnih tema nakon te 8. teme otvorenih ranije) ?!?
2016 01 30
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 33