Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Babyshower

Prijateljica ce uskoro roditi i kao iznenadenje joj radimo darivanje djeteta. Zanimaju me vasi prijedlozi sto joj mozemo kupiti, odjece i obuce stvarno ima vec i sad previse, kolica i kinderbet takoder. Gdje i sto joj mozemo kupiti?(nisam mama i neznam koje su pelene najbolje, koje su sve kremice potrebne za bebe, gdje je najveci i najbolji izbor hodalica/hranilica i ostalih potrebnih stvari) Molim pomoć, svaka ideja dobrodošla :*
2016 01 31
> ivana007: > Prijateljica ce uskoro roditi i kao iznenadenje joj radimo darivanje djeteta. Zanimaju me vasi prijedlozi sto joj mozemo kupiti, odjece i obuce stvarno ima vec i sad previse, kolica i kinderbet takoder. Gdje i sto joj mozemo kupiti?(nisam mama i neznam koje su pelene najbolje, koje su sve kremice potrebne za bebe, gdje je najveci i najbolji izbor hodalica/hranilica i ostalih potrebnih stvari) > Molim pomoć, svaka ideja dobrodošla :* najbolje pitaj frendicu.npr jedna moja koristi isključivo pampers,druga one iz dm,a treća samo platnene,jednoj je najbolja kremica pavloviceva mast,druga ne želi za nju čuti. opet niti jedna nije htjela ni čuti za hodalicu i sl. probaj radije razgovarati sa njom kaj misli koje su joj
2016 01 31
najbolje poklon bon.. pa nek si sam akupi
2016 01 31
I ja sam za poklon bon :) Znam da nije maštovito, ali je najrealnije i najkorisnije!
2016 01 31
inače.. čul asam za babinje da se ide al ovo bayshower to je sad popularno, onako američki popularno ili? uputite me
2016 01 31
> Zrinkic26: > inače.. čul asam za babinje da se ide al ovo bayshower to je sad popularno, onako američki popularno ili? > uputite me koliko sam upućena taj babyshower je američki običaj darivanja prije nego se dijete rodi,dok kod nas se ide u babinje nakon kaj se rodi.
2016 01 31
Hranilica je super poklon ako hočete skupiti lovu i zajedno nešto kupiti (Baby centar, Bubamara). Hodalice se ne preporučuju....bezvezna stvar koja šteti kičmici. Pelene i kremice je nezahvalno kupovati jer svaka beba je jedinka. Npr. mi dobili puno bijelog Pampersa a mali je alergičaan na njih. Ja se slažem s poklon bonom. Od poklona za babinje koje smo mi dobili meni su bili super: slinčeki (hm), podbratci, pidžame i lijepa odjeća većih veličina (68), obuća za prve korake (Nikeice iz Babycentra), čašice i plastično suđe (kad beba počne sama jesti).
2016 02 02