Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Proslava rođendana u igraonici u Zagrebu

Ove godine planiram proslavu rođendana sinu u igraonici u Zagrebu pa ako ima koja mama/tata da mi da savjet gdje je najbolje i gdje nikako nije ,vidim da su neke abnormalno skupe...zahvaljujem unaprijed
2016 02 02
Preporuka za Kid`s Jungle u CC1 ako ti paše lokacija. Veliki prostor pa klinci mogu divljat, dobiješ puno slika, poklon od igraonice, imaju dosta za jest i pit. Nešto je skuplja nego one preko ponude dana (20 djece oko 1400kn bez popusta), al ako napraviš rezervaciju na žutu srijedu imaš 10% popusta. Jedino što dosta unaprijed trebaš rezervirat, ja sam zvala mjesec i pol prije i jedva sam dobila termin. Klinac je bio oduševljen. Prošle godine je slavio u jednoj kvartovskoj igraonici i nije baš bio zadovoljan,a bome ni ja jer su im naručili pizzu manje nego su mi uzeli lovu, slike su bile grozne, a djeci je bilo poprilično dosadno.
2016 02 03
Da i meni se ta Jungle čini ok,danas idem pogledati tu i Dvorac Camelot pa ću neš kaparit od ta dva
2016 02 03
mi slavimo u igraonici en ten tini u dubravi.... imaju više paketa na izbor pa si izabereš koji želiš, prilagođeno i za manju djecu od 1.god. čini mi se super sve, sad ćemo vidjeti kako će biti...
2016 02 03
Nešto za kreativne roditelje i isto takvu djecu: www.epikfrape.com To su interaktivne igre koje sami organizirate u svojem prostoru. Djeca postaju likovi u priči ili susreću razne likove i kroz komunikaciju s njima rješavaju zagonetku. Jednostavno je za izvedbu, a jako efektno i poticajno (mašta, logika, tjelesna aktivnost...) Mi smo imali takav rođendan i bilo ih je jako lijepo vidjeti kako sami rješavaju zamršeni slučaj. Na kraju su svi u ekstazi vikali da žele još. Odlična zabava (i puno više od same zabave) za malo novaca.
2016 02 05