Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - prije uplate pretražite crnu listu!

> lucija01: > Sto sa osobom koja uzme podatke i 20 dana zavlaci s uplatom..a na krpicama je i ne odgovara na poruke..i jos izgubim 2 kupca ? Neutralnu povratnu ostavi i na listu sakupljačica podataka s njom.
2016 04 20
> KreativnoSelo: > > lucija01: > > Sto sa osobom koja uzme podatke i 20 dana zavlaci s uplatom..a na krpicama je i ne odgovara na poruke..i jos izgubim 2 kupca ? > Neutralnu povratnu ostavi i na listu sakupljačica podataka s njom. Gdje je ta lista?
2016 04 21
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. samanta112 krade i krade...blokirajte ju!
2016 04 23
Zna li netko Mariju Peteranac????
2016 04 28
Meni se upravo desilo to PRVI put.....u oglasu nova ,ne nošena GUES torba...original...cijena 300,00 kn....torba došla,ali kakva.....ja je osobno iz poštovanja prema drugoj osobi ne bih ni za badava dala....Inače,samo kupujem i do sada stvarno sve kako je bilo i rečeno....i što sada....zbogom 300,00 kn....
2016 04 29
pozdrav, zanima me jedna stvar, vidim da je krpičarka FASHIONHOLIC2 ima jako lijepih stvari, baš sam planirala nešto kupiti ali kad sam je otvorila piše da je član blokiran, ima samo pozitivne povratne i to puno njih pa me zanima dali netko zna zašto je blokirana? hvala
2016 05 07
anamarija 2958...platila sam cipele... dobila i male su... cura je spominjala i neku drugu curu koja bi ih kupila ako ja neću prije nego smo se dogovorile...sad više ne odgovara ni ništa...molim admina da poduzme nešto
2016 05 10
> ivanasmo: > pozdrav, zanima me jedna stvar, vidim da je krpičarka FASHIONHOLIC2 ima jako lijepih stvari, baš sam planirala nešto kupiti ali kad sam je otvorila piše da je član blokiran, ima samo pozitivne povratne i to puno njih pa me zanima dali netko zna zašto je blokirana? > hvala Zbog preprodaje.ima profil na faceu pa ju tam nadji
2016 05 11
> iiilena: > anamarija 2958...platila sam cipele... dobila i male su... cura je spominjala i neku drugu curu koja bi ih kupila ako ja neću prije nego smo se dogovorile...sad više ne odgovara ni ništa...molim admina da poduzme nešto Sta nisi trazila duljinu gazista?
2016 05 11
> AndreaKod: > > ivanasmo: > > pozdrav, zanima me jedna stvar, vidim da je krpičarka FASHIONHOLIC2 ima jako lijepih stvari, baš sam planirala nešto kupiti ali kad sam je otvorila piše da je član blokiran, ima samo pozitivne povratne i to puno njih pa me zanima dali netko zna zašto je blokirana? > > hvala > Zbog preprodaje.ima profil na faceu pa ju tam nadji ok hvala puno na pomoći, znači nije neka prevarantica da ne šalje nakon uplate i sl., ....tražila sam je na faceu ali ne mogu naći :(
2016 05 11
Bok cure, ja sam se tek nedavno ukljucila u prodaju i nekako mi je najlogicnije bilo da se posiljka plati pouzecem. No vidim da se uglavnom svi sluzite racunima pa me zanima koji je razlog tome. Losa iskustva, nesto drugo? Naime, ako se paket ne plati pri preuzimanju vraca se posiljaocu pa ne vidim nikakav rizik, ali mozda sam nesto propustila...upravo saljem prvu robicu tako... Pliz, prosvijetlite me :)
2016 05 12
kao prvo, pouzećem ti je daleko skuplje. pouzeće se nadoplaćuje 6kn, tisak je puno jeftiniji za pakete, mnogi od nas imaju internet bankarstvo pa je lakša kontrola, puno puta se zna dogoditi da se kupac predomisli i onda osim šta plaćam poštarinu do kupca, plaćam poštarinu i nazad, a to opet sve skupa može iznositi i preko 50kn. ako niste sigurne u krpičarku od koje kupujete, vidite kako diše, kako odgovara, je li dostupna, srdačna, pristojna, iskrena.. ako tražite dodatne slike, mjere, ako joj se neda, ne želi - nešto ne valja. preko mobitela pošaljem kome god treba na mail slike u roku 5min. ne pušim fore ne stignem, neće mi uploada i te spike. ako je prodavač fer - sve će biti transparetno, ako je kupac fer, isto tako. tko god kupuje, može dobiti moju adresu, mob, mail i fejs. ako bilo tko uskraćuje odgovor na neki najnormalniji upit - samo prođite dalje, nećete propast za artikl manje ;)
2016 05 13
Ja sam imala situaciju da sam curu pitala dodatne slike i rekla je da mi ne može poslati blabla, naravno da sam odustala od kupnje jer bez dodatnih slika i mjera nikad ne bih uzela. Mislim da vi cure trebate više pripaziti na to. Ja sigurno ne bih nikom prodala oštećenu robu i sama pošaljem dodatne slike bez i da kupac me to pita ili zamoli jer jednostavno želim ispasti fer, a i zbog svoje i kupčeve sigurnosti jer ne želim kasnije probleme. Jednom mi se desilo da sam ženi prodala cipele pod brojem 39, bile su 38 i nisam vidjela. Naravno da sam joj vratila novce iako to većina ne radi. Pa eto, u svakom slučaju pripazite i tražite dodatne slike :)
2016 05 13
> lucija01: > Sto sa osobom koja uzme podatke i 20 dana zavlaci s uplatom..a na krpicama je i ne odgovara na poruke..i jos izgubim 2 kupca ? Vaša krivnja, rezervirajte max 3 dana i super :)
2016 05 13
imas broj za pracenje i mozes vidit di je paket
2016 05 26
1 2 3 4 5 6 7 ... 10