Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - prije uplate pretražite crnu listu!

Neki ljudi tako dobro varaju...naprave laznu uplatu i prave se ludi... BAŠ HVALA TAKVIN LJUDIMA!
2016 06 02
pa blokirana je iz očite preprodaje fejk stvari.. no no, zabranjeno to. inače, pošalji joj poruku s nekim tvojim kontaktom van krpica, jer ona tvoje poruke navodno vidi, ali ti ne može odg :) sretno
2016 06 11
Ok,hvala ti puno :-) nadam se da ce bit sve ok..
2016 06 12
Marla46
2016 06 14
curke jel iko ima ovakvo iskustvo....znaci narucila sam kupaci i kad sam uplatila clan je blokiran i sve slike izbrisane.....jese moze tako lako zajebat ljude ili ima neki nacin da se tome stane na kraj? p.s.nisam je vidila na crnoj listi
2016 06 15
Ja sam kajzerici uplatila 180kn i sad je blokirana a odjeca ne stize??
2016 06 16
Sto raditi??
2016 06 16
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Bok, Nisam sigurna gdje se trebam obratiti,ali cura me vuce za nos vec mjesec dana i ne vraca mi novce na racun. Bila sam strpljiva ali sada mi je vec dosta!Cura se zove Marinela Batkovic a na krpicama je prijavljena pod Marinela577. Uplatila sam joj 40,00kn za kosuljicu prije mjesec dana.Prvo je odugovlacila slanje uz glupe izgovore nakon cega sam joj rekla da mi vrati lovu na racun.To se nije desilo do dana danasnjeg,jos se nakon svega udistojila lagati da mi je novce uplatila ali da je sada pak problem u banci..bla..bla...nakon cega sam trazila potvrdu uplate koju naravno nisam dobila kao niti novce. Voljela bi da me netko savjetuje sto da ucinim.
2016 06 26
SHOPINGMANIA JE PREVARANTICA .NISAM IMALA PROBLEMA DOSAD ALI EVO NALETILA SAM NAŽALOST.MISLIM DA NEĆU VIŠE BITI NA KRPICAMA
2016 07 18
Ne znam što da radim.Uplatila sam dotičnoj predmet u ponedjeljak.Vidim da je bila na forumu pred 10 sati i unatoč mojim porukama odgovora nema. Ocjene su pozitivne i ne razumijem ako ne može poslati predmet zašto se ne javi.Komunikacija je jako bitna sve se da riješiti.Pa zar je tako teško napisati poruku?
2016 08 03
> The-Dreamer: > Da li mu za ovo ponašanje prema pravilima mogu dati negativnu ocijenu? I ako meni on odmah uzvrati negativnom ocijenom, kako se to riješi kod administratora? Novi sam ovdje i nemam baš iskusttva s ovim stvarima. Hvala Ne smiješ mu ostaviti negativnu jer nije došlo do suradnje (kupoprodaje), smiješ ostaviti neutralnu ocjenu s opisom događaja, a bez uvreda i sl. Ako na ostavljenu neutralnu ocjenu od njega dobiješ negativnu, javiš se Admin2 da ti ju obriše.
2016 09 30
Ok, hvala hanami na odgovoru. Malo glupo pravilo, po meni je zaslužio i negativnu i brisanje profila, jer vidim da to nije napravio samo meni. Ipak sam mu otkrio sve moje podatke. Nisu mi jasne takve osobe, što ima od zavlačenja ako zna da neće kupiti parfem, a i ja sam na gubitku jer nisam oglašavao nigdje oglas i tako došao u priliku da ga prodam :@
2016 09 30
> The-Dreamer: > Ok, hvala hanami na odgovoru. Malo glupo pravilo, po meni je zaslužio i negativnu i brisanje profila, jer vidim da to nije napravio samo meni. Ipak sam mu otkrio sve moje podatke. Nisu mi jasne takve osobe, što ima od zavlačenja ako zna da neće kupiti parfem, a i ja sam na gubitku jer nisam oglašavao nigdje oglas i tako došao u priliku da ga prodam :@ Stvar je takva da postoje, nažalost, puno gori prekršaji od uzimanja podataka. Npr. da uplatiš, a ništa ti ne stigne. Preporučam ti da i sebi i kupcima definiraš broj dana koliko nešto držiš rezervirano za pojedinu osobu. Nakon tog roka, predmet stavljaš nazad u prodaju. Broj dana je proizvoljan, neki odrede 3 dana, neki par tjedana. Također možeš tražiti i određen polog/kaparu za rezervaciju, npr. 10% vrijednosti robe, iako to ovdje nije toliko česta praksa.
2016 10 01
> hanami: > > The-Dreamer: > > Ok, hvala hanami na odgovoru. Malo glupo pravilo, po meni je zaslužio i negativnu i brisanje profila, jer vidim da to nije napravio samo meni. Ipak sam mu otkrio sve moje podatke. Nisu mi jasne takve osobe, što ima od zavlačenja ako zna da neće kupiti parfem, a i ja sam na gubitku jer nisam oglašavao nigdje oglas i tako došao u priliku da ga prodam :@ > Stvar je takva da postoje, nažalost, puno gori prekršaji od uzimanja podataka. Npr. da uplatiš, a ništa ti ne stigne. Preporučam ti da i sebi i kupcima definiraš broj dana koliko nešto držiš rezervirano za pojedinu osobu. Nakon tog roka, predmet stavljaš nazad u prodaju. Broj dana je proizvoljan, neki odrede 3 dana, neki par tjedana. Također možeš tražiti i određen polog/kaparu za rezervaciju, npr. 10% vrijednosti robe, iako to ovdje nije toliko česta praksa. Ok
2016 10 01
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. pozdrav,cura daje lažne negativne
2016 12 18
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10