Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

poklanjam macu od 7mj

drage cure, ako želite udomiti prekrasnu malu macu od 7 mj ili ako znate nekoga tko bi htjeo molim vas da se javite. Sve slike i detaljan opis mace se nalazi na mome profilu, (iz nekog razloga slika mi se tu ne zeli učitat) unaprijed hvala .
2016 02 12
Opet ona slatka maca <3 Nadam se da će se udomit prije nego postane mačka :D Mace su super i za stan i oko kuće, ne traže preveliku odgovornost i imaju karakter (bar moje). Bilo bi super da napišeš nešto o karakteru mace, najdražu aktivnost, igračku i slično? Lakše je udomit uz neku priču ;) I na njuškalo je možeš besplatno oglasit, kao i na FB u grupama za udomljavanje. Puno sreće i tebi i maci :)
2016 02 12
Ajme, maca je divna, potpuno ista kao i moj Johnny <3 <3 <3 Nadam se da će se brzo udomiti, mačke su zakon! Napiši nešto više o njoj u oglasu, javi se i udrugama i imat ćeš uspjeha... A zašto je poklanjaš? Zašo ne može ostati kod tebe?
2016 02 12
Nije to ona ista, ovo je druga:) i ne mogu je drzati jer sam alergicna na dlaku nazalost.. Maca je prekrasna i umiljata
2016 02 12
Batmaan hvala ti :D
2016 02 12
Ajme kako je slatka ali na zalost ste iz zagreba :( Trazim macu za decka koji ce na duze vrijeme biti kod bake da se brine za nju i stvarno bi nekog ljepog macica, pa ako itko me moze negdje uputiti ili ako daje macu u okolici Rijeke? Pogotovo crnu ili sivu :D
2016 02 14
Ja imam psića od godinu dana kojeg bih poklonila :) Okolica Valpova, Osijek. Ako je tko zainteresiran, šaljem slike.
2016 02 16