Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kovacky383(MK torbe - prevara)

> cipelitza: > bez da prstom makne ocerupa uvijek pomno odabranu kategoriju kupaca. ali ne, prvo uplata, onda trazenje foruma..ejbg I uvijek se masovno mulja na "in" artiklima...prošle god ermaksice, ove godine će, predviđam, biti superstar na tapeti. Starke već tradicionalno podliježu preprodajama i prevarama. Ali ajmo svi uplatiti novim profilima 250kn za nove, nenošene, original adidas superstar, pa ćemo se čudi kaaaak smo prevarene. Drage moje cure, ako vam se čini da je nešto predobro da bi bilo istinito, vjerojatno tako i jest :/
2016 03 15
> sonja90: > Moram primjetiti da je zanimljivo, od vas koliko 6 prevarenih vas 4 ste isto nove, a povratne su isto od većinom novih korisnica. i tak
2016 03 15
> sonja90: > Moram primjetiti da je zanimljivo, od vas koliko 6 prevarenih vas 4 ste isto nove, a povratne su isto od većinom novih korisnica. vjerovatno jer novije korisnice nemaju pojma koliko prevara ima na krpicama :(
2016 03 15
> SaraKedavra: > > cipelitza: > > bez da prstom makne ocerupa uvijek pomno odabranu kategoriju kupaca. ali ne, prvo uplata, onda trazenje foruma..ejbg > I uvijek se masovno mulja na "in" artiklima...prošle god ermaksice, ove godine će, predviđam, biti superstar na tapeti. Starke već tradicionalno podliježu preprodajama i prevarama. Ali ajmo svi uplatiti novim profilima 250kn za nove, nenošene, original adidas superstar, pa ćemo se čudi kaaaak smo prevarene. > Drage moje cure, ako vam se čini da je nešto predobro da bi bilo istinito, vjerojatno tako i jest :/ bejbe to nisu in artikli. to su pisalo u gloriji sta moram imat artikli. stash..
2016 03 15
konkretno dariasaić možda ima samo dvije povratne, ali zato jer joj cure nisu ostavile povratne , a prodala je cca 10 haljina :/
2016 03 15
> Samantaa: > > sonja90: > > Moram primjetiti da je zanimljivo, od vas koliko 6 prevarenih vas 4 ste isto nove, a povratne su isto od većinom novih korisnica. > vjerovatno jer novije korisnice nemaju pojma koliko prevara ima na krpicama :( nekima i kad crtas ne pomaze. i na njih ti koji ovo rade itekako racunaju.
2016 03 15
> LLEEAA: > konkretno dariasaić možda ima samo dvije povratne, ali zato jer joj cure nisu ostavile povratne , a prodala je cca 10 haljina :/ ti budi sretna ako vec nisi prijavljena. ponavljas istih par oglasa unedogled i sibas slike s neta. dobronamjerno ti ovo govorim. primi se posla da ti ne pogine nick
2016 03 15
Ma to, da, zato i stavih navodnike :D Ono šta svaka MOOOOORAAAAAA imat da bi bila moderna, kul i to sve :D Drago mi je da je celine faza završila ,:)
2016 03 15
> cipelitza: > > LLEEAA: > > konkretno dariasaić možda ima samo dvije povratne, ali zato jer joj cure nisu ostavile povratne , a prodala je cca 10 haljina :/ > ti budi sretna ako vec nisi prijavljena. ponavljas istih par oglasa unedogled i sibas slike s neta. dobronamjerno ti ovo govorim. primi se posla da ti ne pogine nick - ne razumijem cemu sad ovo. jesam nekom nešto nazao napravila :// stavila sam sliku crnog topa s interneta ://
2016 03 15
Pa ne smiješ to radit, pravila...
2016 03 15
> lollip: > Pa ne smiješ to radit, pravila... - ok onda cu izbrisat top :/ ali primjetila sam da mi je admin jednom uklonio sliku u elfs hljini a na slici sam ja. možete provjerit i na mom facebooku i instagramu, ovdje sam samu glavu maknula haha. ajme se radije vratit na prvobitnu temu i pomoć curama, a ne se zamarat sa slikom topa s interneta lol
2016 03 15
LLEEAA, nema potrebe taj top je ok i bez nje :) Stavi svoju, a ovu kao drugu.Kome se sviđa ili voli taj brand kupit će (sporo ide ali nađe kupca).Pa i haljina isto tako. P.S.Neću ništa javno naslućivati, meni se neki nickovi vrzmaju po glavi iz sličnih tema ... I TAK zaboravite :)
2016 03 15
batmaan slike sa tog oglasa koji je obrisan isto sa poshmarka
2016 03 15
> Samantaa: > batmaan slike sa tog oglasa koji je obrisan isto sa poshmarka ma e, to zapravo stavljam jer još nije blokirana a vidim da se cure ne misle puno kod ovakvih artikala, pa ako se ko spasi ...
2016 03 15
a torbica vec ima dva lajka patike tri
2016 03 15
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17