Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kovacky383(MK torbe - prevara)

> Tihac0512: > Cure, ne morate ni nagadat da je kovacky383 ista osoba ko mamakoala jer stvarno je.. Mene je mamakoala prevarila i dala mi isti br mobitela ko ova vama -- molim vas javite se korisnici dariasaic koja je otvorila temu sa svim saznanjima o mamakoala koja imate.
2016 03 15
> Brdosuza: > > Tihac0512: > > Cure, ne morate ni nagadat da je kovacky383 ista osoba ko mamakoala jer stvarno je.. Mene je mamakoala prevarila i dala mi isti br mobitela ko ova vama > Eto ga na sada... > Pa kako nitko nije vidio..skuzio.....ono upozorenje je danima bilo na naslovnoj...i provuklo se kroz bezbroj tema... koje upozorenje? nisam u toku, brijala sam po naočalama zadnjih dana :P ...i šta joj bi da ostavi isti br moba, to joj/mu je neki freaky znak- mamakoala bila ovdje.....?
2016 03 15
znači nedavno je na istu shemu već prevarila nekoliko cura?!ma mrak, ali mi i dalje nije jasno šta im bi da uplaćuju tolike novce netkome tko nema nikakvu povratnu, a o fotkanju osobnih da i ne pričam......ne znam jesam li ja ludi skeptik, ali meni to graniči sa pameću. bez uvrede.
2016 03 16
Brdosuza- hvala :") ..... crnu listu škicnem tu i tamo......
2016 03 16
> blanka2: > Brdosuza- hvala :") > ..... crnu listu škicnem tu i tamo...... Nema na cemu...obavezno provjerite ime prije uplate:)
2016 03 16
a nekada ni to ime, i taj broj racuna nisu na crnoj listi jer ih mijenjaju, kao u ovom slucaju
2016 03 16
....a počela sam, a malo deprimira sve to, šteta, volim krpice.....sretno cure <3
2016 03 16
Mamakoala opet napada...
2016 03 16
> Samantaa: > a nekada ni to ime, i taj broj racuna nisu na crnoj listi jer ih mijenjaju, kao u ovom slucaju Ne mijenja ova nista svoje....nego daje podatke i brojeve racuna drugih krpicarki...
2016 03 16
Gdje je sad tel.broj MameKoale, molim vas? I zašto ga nema na crnoj listi, koja je ona na kraju?
2016 03 16
mene je pokušala prevariti ova zena sa torbama!!! ja skoro kupila dvije prvo mi rekla da jet set 700 kn a mala zlatna 400 i onda je nakon par dana bilo 1300 te dvije skupa
2016 03 16
> Brdosuza: > > Samantaa: > > a nekada ni to ime, i taj broj racuna nisu na crnoj listi jer ih mijenjaju, kao u ovom slucaju > Ne mijenja ova nista svoje....nego daje podatke i brojeve racuna drugih krpicarki... znam brdo, ali sam mislila na to da cak i kad bi upisali to ime i prezime na koje se uplacuje ne bi se naslo na crnoj listi (jer su tudji podaci)
2016 03 16
Nebi bilo koristi svakako...jer ona prilikom nove suradnje daje novi broj racuna... Npr prevari neku za torbu...i ta uplacuje novoj korisnici kod koje je ona "kupila" sebi novu krpicu.. Znaci nece se ponoviti isti broj rn...ona ide u nove suradnje..nove prevare...novi podaci..
2016 03 16
Pa to i ja kazem, da nekada nema pomoci ni od crne liste, na žalost :(
2016 03 16
Ja isto dam tuđi racun za uplatu,katkad s tog racuna i uplatim. To tako ispadne kad ste "prijatelju" jamac po kreditu,a on ga ne placa,pa banka uzme vasa sredstva i blokira vas oboje. Nikad vise... tak da ne znaci uvijek ako na tudi uplacujete da je prijevara. E sad,u banci uvijek pitaju za mjesto stanovanja,tak da pretpostavljam da ste placali putem internet bankarstva i ako jeste,mislim da cak mozete vidjet i adresu kome ste uplacivali novce jer i on vidi vasu. A ako imate sve dokaze,poruke,potvrdu o uplati ja bih vam preporucila privatnu tuzbu jer sudske troskove placa onaj tko izgubi parnicu,odvjetnika niti ne trebate,mozete se zastupati sami ako se kuzite u to. Sve u svemu,ja bih,ne zbog novaca nego da se takve nauci pameti.
2016 03 16
1 2 ... 13 14 15 16 17