Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kovacky383(MK torbe - prevara)

Oh, Mihajlo je još aktualan?
2016 03 14
Bok, cure, evo i ja sam još jedna koja je nasjela, ja sam dotičnoj gospođici uplatila za torbu 320 kuna na sljedeći račun Danijela Glavas PBZ HR9823400093104179467 320kn
2016 03 14
Mene jako zanima, ima li još zainteresiranih za grupnu tužbu?!
2016 03 14
Zakaj niko nema vremena uplatit u banci na salteru. Bio to pbz..rba..voteva. pa bar znas ime. Nije da ga je problem naci..al eto..jedna zavrzlama manje
2016 03 14
Pa eto, sad se i ja pitam...kako ......zašto.... još sam i otvorila registar, nije bilo podataka i ja opet uplatila....e baš sam mudra
2016 03 14
> cipelitza: > Zakaj niko nema vremena uplatit u banci na salteru. Bio to pbz..rba..voteva. pa bar znas ime. Pa e. Šta ste sve uplaćivale uplatnicom negdje? Internet bankarstvo, nešto, jel piše kakvo ime?
2016 03 14
Toplo savjetujem da s potvrdom o uplati (makar onom netbankinga svog) odete u poslovnicu di su racuni na koje ste uplatili i tamo zamolite potvrdu da je novac sjeo. Cisto da imate jer osoba tvrdi da nis nije uplaceno.. tadaaaam. papirnatu potvrdu.
2016 03 14
Meni bi bilo odmah čudno da mi da jedan broj računa i ime i prezime, a poslije drugi. Koliko vas je uopće prevarila?
2016 03 14
Citaj povratne pa broji
2016 03 14
Vidjela sam da ih je šest, dvije cure su u temi, možda se još koja nađe
2016 03 14
Antimoderan mobitel, divotica :")
2016 03 14
Sock! Pa djes!
2016 03 14
Ovako, dotična radi isto što i ona neka mama koala ili kak se već zove, znači jedna cura joj je prodala tenisice a toj curi sam ja uplatila novac za tenisice a mislila sam da joj plaćam torbicu. našla sam broj od gospodina kojem sam uplatila novac na internetu i poklopilo se da to stvarno je njen tata i da sam baš njemu uplaćivala. Cura i ja smo povezale o čemu je riječ, očito je tako napravila sa svima...UŽAS
2016 03 14
> DariaSaic: > Ovako, dotična radi isto što i ona neka mama koala ili kak se već zove, znači jedna cura joj je prodala tenisice a toj curi sam ja uplatila novac za tenisice a mislila sam da joj plaćam torbicu. našla sam broj od gospodina kojem sam uplatila novac na internetu i poklopilo se da to stvarno je njen tata i da sam baš njemu uplaćivala. Cura i ja smo povezale o čemu je riječ, očito je tako napravila sa svima...UŽAS Pa sranje kroz gusto granje. Ubuduće fakat tražit presliku osobne s imenom koje odgovara imenu na broju računa. Ako račun glasi na nečije tuđe ime- sliku te osobne. -.- Brišem odmah sa crne liste sve ove brojeve računa i imena, ljudi ni krivi ni dužni gore zbog retardače.
2016 03 14
Jel tata vratio pare
2016 03 14
1 2 3 4 5 6 ... 17