Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kovacky383(MK torbe - prevara)

> LLEEAA: > Sto je najbolje u opisu je napisala da može primopredaja u velikoj gorici, povremeno zagreb :/ I tko ju je trazio..cisto da vidi sta ce rec? Niko.
2016 03 14
Brdo ova torba ne postoji u kolekciji tako da cure oprez!
2016 03 14
> TINAP2014: > Kupila 5 torbi i sve promasaj.Uvijek traziti sliku racuna i taggova! I te torbe u americi imaju istu cijenu kao i tu mozda 200 kn skuplje uvjerila se na vlastite oci. Prije dva tj sam ti na dr temi rekla da te ni to nece spasit da ti neko uvali unisteno ili ne posalje nista.
2016 03 14
Naravno! Niti bi za te novce pristala da mi netko salje torbu,on ili ona je iskoristila naivnost.> cipelitza: > > TINAP2014: > > Kupila 5 torbi i sve promasaj.Uvijek traziti sliku racuna i taggova! I te torbe u americi imaju istu cijenu kao i tu mozda 200 kn skuplje uvjerila se na vlastite oci. > Prije dva tj sam ti na dr temi rekla da te ni to nece spasit da ti neko uvali unisteno ili ne posalje nista.
2016 03 14
Evo je...studira u americi....sa antimodernim mobom. Jos samo cekam izjavu da ima analogni signal! :') Ili nema neta u cijelom mjestu :')
2016 03 14
Jes vala eto je/ga u po studencke godine u rvackoj. Sta u rvackoj. U gorici.
2016 03 14
Yes..yes...stigla samo da proda torbe na krpama kojee nisu njen đir :')
2016 03 14
Doslo u rvacku okrenut ozbiljne pare za veslo do amerike
2016 03 14
Iskreno bas mi je zao cura koje su prevarene jer nije sitnis u igri...ali ste zaista ispale prilicno naivne... Uvijek ali uvijek ako netko nema povratnu trazim da mi stvar prvo posalje...cure koje su bile postene su tako uradile..one koje su ispale prevarantice su nasle 176 izgovora da to ne urade...predlazem da se skupite i pokusate zajednicku prijavu napraviti...
2016 03 14
> Brdosuza: > Evo je...studira u americi....sa antimodernim mobom. > Jos samo cekam izjavu da ima analogni signal! :') > Ili nema neta u cijelom mjestu :') :') ...e, a šta je najluđe, kod nas sa čak to i može još uvijek desiti; npr. u Komiži ako malo jače zapuše nema vip signala, tako da ako to ikad čujete od mene ( kad sam dolje ) stvarno nije laž..... :')
2016 03 14
Jel imas sliku racuna i te taggove od torbe koje je slala?
2016 03 14
Zanimljivo, tak racun i je racun od centra fabula...
2016 03 14
> LeSock: > Zanimljivo, tak racun i je racun od centra fabula... Meni nije htjela dati ime prezime, broj samo ovo što je poslala drugo ništaa ne znam.. nas 2 koristimo profil cura je slala naš razgovor pa se vidi.. jadnooo jadnooo
2016 03 14
Ne brini admin ce ti maknut negativku i odstrijelit taj profil
2016 03 14
> cipelitza: > Ne brini admin ce ti maknut negativku i odstrijelit taj profil Maknuo je, naravno.. al da se bar ikako može doći do nje/njega.. da bar da vidim kakva osoba to moraš biti, kakva??
2016 03 14
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17